Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wypiłem w krótkim czasie 6 piw mocno chmielowych piw (jak na mnie to mega dużo, piję bardzo rzadko, poskładało mnie fest) po powrocie do domu kluło mnie mocno pod lewą piersią (trochę na lewo serca) i na plecach trochę na tej samej wysokości. Teraz, po 5 dniach jest praktycznie dobrze, ale też trochę tam pobolewa, taki tępy słaby ale irytujący ból. Brak żadnych dodatkowych problemów (dwójeczka normalnie, apetyt normalnie itd)
Wygooglowalem ze mogłem podrażnić trzustkę - to możliwe? Jednorazowym piciem?
Badania krwi miałem ok dwa lata temu i wszystko idealnie, nie palę, pić pije dosłownie raz na 2 miesiące, mam 25 lat.
Na USG się zapisałem ale teraz panikuje ze to coś poważnego bo wiadomo co się stanie jak się w Google wpisze że coś boli..

#zdrowie #choroby #choroba #medycyna #lekarz #lekarze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
✨️ Autor wpisu (OP): @Socah nie mam żadnych takich objawów. A jak z trzustką jest serio coś w opór źle to też takie są objawy? Mówię tu o chorobie nazwanej pewnym zwierzątkiem…
Nie wiem w takim razie o co chodzi, no ewidentnie tępy ból, nerwobol nie wiem aż tak długo by trzymał? No ale to co innego? Torbiel jakaś by tak nagle nie zaczęła boleć stopniowo przechodząc.. echhh USG dopiero w