Wpis z mikrobloga

Koledzy miał ktoś z was w rękach tego nowego TomToma GO Expert i może mi coś o nim powiedzieć, warto dać aż tyle kasy za niego? Bo w necie ma niezbyt pochlebne opinie. A może macie jakąś inną navi do polecenia? Szukam czegoś dla ojca, kierunek głównie Niemcy. #zycietruckera #bekaztransa #nawigacja
  • 9
  • Odpowiedz
@Cieciur miałem experta, kupiłem experta plus na testy i cóż mogę powiedzieć... Z tęsknotą wspominam 6250. Więc znajdź jakaś używkę albo szukaj czegoś innego
  • Odpowiedz
@Cieciur: jako stary kierowca powiem ci że Igo+googlemap+używanie mózgu i dojedziesz wszędzie, nie warto płacić tyle kasy za te nawigacje, jedyna zaleta tomtoma to że na traffic i tyle, dobry tablet Igo że sklepu Play
  • Odpowiedz
@Cieciur korzystam ze starszego 6250, czyli to samo tylko z wbudowana karta SIM i muszę szczerze przyznać, że to bardzo dobra nawigacja, warta swojej ceny. Jeżdżąc u niemca bardzo często ratuje pokazując korki i wyznaczając objazdy. Jak dobrze ustawisz sobie metry i tony, to będzie prowadzić idealnie. Przez dwa lata użytkowania, nigdy nie zawiodła ()
  • Odpowiedz