Wpis z mikrobloga

Gdzie będąc #przegryw znaleźć koleżanki/przyjaciółki? Kiedyś byłem nawet w miarę dynamiczny, nigdy do końca normicki, więc możecie mnie nazwać oskim i wrzucić na czarną listę. Wyalienowałem się mocno od ludzi przez ostatnie lata, depresja i te sprawy, mam kontakt w zasadzie z dwoma przyjaciółmi, ale korzystając z faktu, że trochę lepiej mi na bani i #rozwojosobisty / #rozwojosobistyznormikami weszły mocno to próbuję odnawiać stare znajomości i nawiązać nowe. Mam dwóch przyjaciół, ale chciałbym też mieć jedną przyjaciółkę bo doszedłem do wniosku, że potrafią być zabawne i mieć ciekawe spostrzeżenia gdy są szczere i nie grają w dziwne gierki psychologiczne. Gdzie szukać koleżanek? Taniec towarzyszki (upasłem się szczerze powiedziawszy, nie wiem, czy mnie tam nie zjedzą za bycie grubonem)? Klub z planszówkami? Może kurs językowy? Taguję też #randkujzwykopem i #zwiazki bo temat pokrewny i może ktoś podpowie co robić. I #damskiprzegryw może coś podpowiecie
  • 12
  • Odpowiedz
@notting_writer1: ten sam lv i wydaje mi sie, ze najpredzej w necie znajdziesz funfli tj na wykopie, innych sociali nawet nie mam. ja osobiscie nawet nie szukam, ale zdarzalo sie nawiazywac kontakty z roznymi osobami, gdy tego chcialem, wiec moze i tobie sie uda. natomiast ja za przegrywa sie nie uwazam, ale to subiektywna opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz