Wpis z mikrobloga

@email-emailowy: co z tego jak pewnie jakiś wieloryb albo babcia. Carrioner mial wiele *obiet i na tentegeszenie, i do relacji. Cię pewnie twoja *obieta wykorzystuje na zasoby bo po twoim zachowywaniu się wątpię byś miał grę, albo wygląd. A poza tym widać że nie jesteś zbyt bystry, bo się ozeniles. Tylko czekać aż smalczyca zgodnie z prawem odbierze ci połowę majątku. A seks miałem, i to pierwszy w wieku 15
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Moja żona jest 10/10 i nigdy nie prosiła mnie o żadne pieniądze bo sama ma prace. W dodatku nie raz dostałem od niej prezenty. Oczywiscie sam tez jej daje. Nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak zdrowy związek?
  • Odpowiedz
Moja żona jest 10/10 i nigdy nie prosiła mnie o żadne pieniądze bo sama ma prace. W dodatku nie raz dostałem od niej prezenty. Oczywiscie sam tez jej daje. Nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak zdrowy związek?


@email-emailowy: Ziomek, jest to normalne i naturalne. Nie słyszał ponieważ zdrowy związek nie wygląda absolutnie w żadnym wypadku tak jak mówi o tym carrioner (specjalnie z małej bo na szacunek trzeba
  • Odpowiedz