Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnią umowę na internet podpisywałem z 8 lat temu i nawet jej nie negocjowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaki net teraz się opłaca najbardziej? Jakieś konkretne fajne oferty? Wawa więc raczej wszystkie możliwe opcje dostępne. Nie potrzebuję demona prędkości, raczej takie bieżące wykorzystywanie na lapku i telefonie + filmy, bez gier, tanio i dobrze, przede wszystkim mało awaryjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) telefon mam w #orangeflex może tam jakaś oferta do dobrania w dobrej cenie? #internet #swiatlowody #swiatlowod #upc #play #orange #netia #vectra #tmobile #orangeflex
  • 4
@ms92: Jeśli chodzi o jakość usług to sporo może zależeć od lokalnej infrastruktury. W jednym bloku UPC działa dobrze, w innym ludzie narzekają. Mam 2-3 lat vectrę i nie narzekam. Awarie zdarzają się rzadko i nie są jakieś uciążliwe i długotrwałe. Ale tak jak mówię, zerknij na to co ludzie polecają u Ciebie w okolicy. Generalnie Vectra/UPC/Orange zawsze były raczej spoko i polecane. Po prostu zobacz na ich oferty i porównaj
@pp93 Warto pamiętać, że jest też u operatorów opcja bezterminowa, czyli bez zobowiązania na np. na 2 lata. Jednak jest droższa, przynajmniej te 5-10zł. I na promocje w stylu "darmowe x miesięcy" w jej wypadku nie ma co liczyć. Ale za to jeśli wynajmuje się lokal to nie jest się "uwiązanym" do konkretnego operatora. Czyli coś za coś - wyższa opłata za dużą elastyczność.
@pp93 Warto pamiętać, że jest też u operatorów opcja bezterminowa, czyli bez zobowiązania na np. na 2 lata. Jednak jest droższa, przynajmniej te 5-10zł.


@mp107: nie zawsze. Jest chociażby NJU Światłowód (na łączu Orange) który oferuje tylko bezterminowe i jeżeli ktoś nie potrzebuje wysokich prędkości (oferty do 300Mbps) to jest to najbardziej elastyczna w tej kwestii oferta na rynku.