Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam prawie 30 lat i jakieś to wszystko nie wiem... czuję że najlepsze lata (których nie wykorzystałem dobrze) mam już za sobą. Mentalnie już jestem dziadem i nie mam siły by zaczynać coś nowego, często fantazjuje i tworze sobie w głowie alternatywne scenariusze jakbym mógł kiedyś inaczej pokierować swoim życiem. Jest też cząstka mnie, która mówi żebym chociaż trochę nadrobił straconę lata i zaszalał skoro mam na to jakieś fundusze. Z zazdrością patrzę na starych znajomych i rówieśników.. ich kariery, rodziny, dzieci, fajne życie, podróże, mieszkania, niektórzy własne firmy. Każdy żyje teraz własnym życiem i poszedł do przodu a ja nadal potrafię wypić kilka piwek i śledzić ich losy na fejsbuku, instagramie.. Nie wiem co o tym myśleć, jestem w jakiejś próżni.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam prawie 30 lat i jakieś to wszystko nie wi...

źródło: 518a1681f20374f51da968eb0153f3ef

Pobierz
  • 11
@mirko_anonim: samo się nic nie zmieni,
Ja osobiście wylosowałem mordę ledwie 3-4/10,
Ale od dzieciaka biorę od życia to co chcę,
Nie masz po prostu głodu życia,przygody, ambicji w sobie.

Jestem koło 30tki również.
Na wszystko sam zapracowałem w UK na tirach,
Pół świata rowerem przejechałem, wyprawy bikepackingowe, 30000km+, na dom uzbierany w połowie, Milfa Amerykankę wyrwałem,
Kilka operacji przeszedłem też płatnych za 2500£ jak na wakacjach w UK pracowałem żeby
@mirko_anonim: Mam podobnie. Chciałem coś zmienić ale nie wychodzi. Zmieniłem specjalnie pracę na gorzej płatną na produkcji żeby móc iść do szkoły ale nie dostałem żadnego odzewu, więc pewnie kurs się nie zaczął a ja tkwię w tym samym miejscu a nawet się cofnąłem wracając do złych nawyków. Jeszcze kilka tygodni temu miałem siłę na ćwiczenia, dietę, medytacje i naukę, spotykałem się z dziewczyną z poprzedniej pracy ale ona mnie zgostowala
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Panie, ja mam level 33 na karku. 30 lat wypadło mi w okres pandemiczny akurat jak zaczęło się to całe szaleństwo z lockdownami. I wtedy miałem podwójnego doła i podobne przemyślenia do Ciebie. Że już nigdy świat nie będzie normalny i straciłem swoją młodość i gdybym wiedział, że będzie pandemia itp to bym inaczej sobie życie ułożył i bardziej się nim cieszył. No ale pandemia się skończyła a
@mirko_anonim: ziom, wykonuj ruchy. Ja po trzydziestce zaczalem plywac, najpierw kutry, potem coastery, potem masowka i plywanie worldwide pod skrzydelkami Kombinatu-Matki, PŻM-u, pare strzalow na offshorach, a w miedzyczasie kurs oficerski plus pare innych jeszcze, no i w tym momencie brakuje mi poprawki jednego skromnego modulu i odbieram dyplom offa. Nigdy nie wiesz co Ci zycie jeszcze przyniesie, dlatego te ruchy są tak #!$%@? wazne. I niewazne jakie. Bylejakie najlepiej. Ja
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Po 30. zacząłem i skończyłem magisterkę na dobrej uczelni za granicą (po zaocznych studiach w Polsce) i również za granicą ozpocząłem pracę w nowym zawodzie. Teraz myślę o dalszym dokształcaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: