Wpis z mikrobloga

#palestyna #izrael #wojna #religia

Jesli te palestopatusy wypowiadają się na wysokich szczeblach ze ich celem jest totalne unicestwienie narodu izraela a potem wjazd na Rzym i dalej do europy to trzeba byc jeb nietym zeby popierać palestyne, jak można narzekać na izrael ktory wali rakietami po cywilach jak w swoich założeniach palestyna nie kryje że chce zrobic dokladnie to samo i na tym etapie to wręcz trzeba trzymać kciuki za izrael bo jak widać islam pozostaje islalem i nadal marzy im sie wielki jihad na europe i chyba ci kozosekaualni nigdy sie nie zmienią. Stoją w sprzeczności z wartościami europejskimi, zachodnimi. Oni nie chcą żyć w pokoju, oni chcą nas podbić. Największą zbrodnią między innymi Merkelowej byla polityka otwartych drzwi. Przyznajmy to wreszcie ze to nasz największy błąd wpuszczać tutaj z dobroci serca ludzi ktorzy powinni po wieki wieków wpier dalać gówno z cebulą na pustyni i żyć w rezerwacie.
  • 7
@Frygus96: Myślałem, że Izrael walczy z Hamasem, nie z Palestyną. Przynajmniej oficjalnie. Zdefiniuj czym jest ta twoja Palestyna zanim zaczniesz mędrkować dalej. To nie jest konflikt dwubiegunowy gdyby poświęcić choć chwilę na ruszenie cymbałem.
@Frygus96: Już widzę jak Palestyna z kilkudziesięcioma tysiącami bojowników zdobywa Europe XDDD Poniekąd to się uda jesli Izrael wywoła kolejną wędrówkę arabów do Europy to znowu zgarniemy pare milionów arabów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChamskoCytuje

@Frygus96: Już widzę jak Palestyna z kilkudziesięcioma tysiącami bojowników zdobywa Europe XDDD Poniekąd to się uda jesli Izrael wywoła kolejną wędrówkę arabów do Europy to znowu zgarniemy pare milionów arabów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przecież tu nie chodzi o Palestynę tylko. Prawie cały świat muzułmański chce zniszczenia Izraela, chcę zniszczenia zachodu, chcą wprowadzać swoje religijne prawo gdzie tylko się da. To jest wspólne dla całego islamu.
@hevelx: wiesz że hamas oficialnie zarządza palestyną? wiesz że niektóre źródła mówią nawet o 70% poparciu dla hamasu w palestynie? używanie tych dwóch słów zamiennie jest dla mnie jak najbardziej zasadne. Jak miałbym użyć tu słowa cymbał to chyba w odniesieniu do twojej osoby.
@Frygus96: Pokaż mi te "niektóre źródła" i 70%. Zabawne byłoby zobaczyć jak się wijesz, gdy zorientujesz się już, że powtarzasz po wykopkach propagandę z Times of Israel. Zupełnie jakbyś był klownem.
@hevelx: Typie jak mało wiesz to siedz sobie w swojej jaskini i sobie szukaj na własną rękę informacji bo ewidentnie gówno wiesz i jeszcze żądasz żebym edukował jakiegoś randomogewo wykopka, masz internet? Użyj go.