Wpis z mikrobloga

Chyba pora na zablokowanie #youtube na wykopie, bo ile można czytać o tym płaczu, że jakaś usługa musi mieć przychód, żeby móc utrzymać infrastrukturę, a ludzie uczciwie płacący za to to frajerzy xD

"Tylko frajerzy płacą za Youtube, ja jestem umysł oświecony, zainstalowałem apkę, a w ogóle to mam VPN i #!$%@?ć falubaz", a serio to picrel, bo jakoś to normictwo płaci za Spotify, gdzie nawet nie ma filmów xD

Zamiast zapłacić uczciwie za Youtube i słuchać muzyki na Youtube Music i nie #!$%@?ć się z blockerami xD
Ranger - Chyba pora na zablokowanie #youtube na wykopie, bo ile można czytać o tym pł...

źródło: 4pd2u0

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 152
@Ranger: no bo mają rację, że frajerzy.

YouTube byl od zawsze darmową platformą. Jak na filmiku miałeś kiedyś 1-2 reklamy na początku to każdy miał to w dupie i je obejrzał, ale obecnie reklam na YouTube jest więcej niż na Polsacie, więc ludzie się wkurzyli.

I to nie jest przypadek z tymi reklamami, one zostały specjalnie tak rozmnożone, żeby ludzie przerzucili się na nową możliwość "premium", która powstawała jak reklamy jeszcze tak uciążliwe nie
  • Odpowiedz
@Ranger: No bo w myślach łykopków do teraz dorzucali do interesu. Google praktycznie podwoiło zysk od pandemii i będzie to robić dalej. Korpo doin korpo things i w ogóle mnie to nie dziwi. Broniącym Google tak w ogóle polecam przeczytać raporty finansowe Google Polska i ile hajsu wyprowadzają z naszego cebulackiego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoiler, tak samo dużo jak wszystkie zachodnie korpo.

Jak któryś
  • Odpowiedz
@Ranger: ok być może, to sprawdziłem ze mam adguard jeszcze...ale to już w przegladarce

ogólnie mówiąc nie wiem o co ten raban...
kto chce zapłaci kto nie chce, będzie kombinował jak zawsze
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: ta, YouTube się zapozyczalo xd to i tak się skończy w ten sposób, że wrócą do starego systemu, bo jak ludzie zaczną przechodzić na premium (mały % ludzi, ja sobie nie wyobrażam płacić za YouTube), to reszta się zawinie na jakiś inny serwis.

Co ciekawe zawiną się tam nie tylko oglądający, ale i reklamodawcy, bo po co reklamodawcom YouTube, który kasuje reklamy w zamian za premium, albo #!$%@? ich
  • Odpowiedz
Broniącym Google tak w ogóle polecam przeczytać raporty finansowe Google Polska i ile hajsu wyprowadzają z naszego cebulackiego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoiler, tak samo dużo jak wszystkie zachodnie korpo.


@MeshoPL: Ale co to zmienia? XD przecież robią platformę to mogą brać za to pieniądze, co jak twój szef w pracy zwiększa zyski powiększając cenę za usługę to też go okradasz bo kiedyś było taniej?
  • Odpowiedz
mały % ludzi, ja sobie nie wyobrażam płacić za YouTube


@macan: no ja należę do tego małego procentu ludzi. Nie jestem jakimś gimbusem, żeby myśleć, że wszystko mi się należy za darmo. Dobry produkt, to trzeba za niego płacić, bo ludzie wytwarzający ten produkt chcą na nim zarobić i jest to zrozumiałe dla każdego dorosłego.

  • Odpowiedz