Wpis z mikrobloga

@observatore_86: ja zawsze miałem jedynie przegryw mentalny, wzrost 180 więc na granicy, morda weldug mnie chad lite więc pewniak średniak, dodatkowo gymcel. Dobrze, że znajomi nie byli tak #!$%@? jak ja mentalnie więc wyszło dobrze. Ale nigdy nie lubiłem małolat, pamiętam jak po maturach w klubie milf mi dał numer, ja jej i jak wstałem koło południa to już był sms od niej. Piękne to było peklowanie, nie zapomnę jej nigdy
@johnnnnn: ja tez tylko przegryw mentalny z blizej nie okreslonego powodu. Fizycznie bylo naprawde dobrze, 182cm, naturalnie szerokie barki, dobrze zbudowany I lekko umiesniony bo trenowalem kilka lat I silowni plus 3lata boksu a twarz nie tylko wedlug mnie naprawde przystojna...zreszta wiele razy czy to w szkole xzy to na ulicy widzialem te spojrzenia loszek, mysle ze w swoim zyciu fizycznie podobalem sie wielu dziewczynom. No ale jak tylko spotykalo sie
@observatore_86: jeśli 86 to Twój rok urodzenia to chyba wtedy było trochę ciężej. Może lata to już przełom trendów w społeczeństwie i tego, że laski już nie patrzały na reputację czy się prują czy nie, a już co dopiero na wakacjach gdzie w sumie tam przełamałem swój przegryw mentalny czyli w wieku 16 lat. Wtedy też zacząłem chodzić na siłkę, bo brat urządził w garażu. Dobrze trafiłem na towarzystwo, na tych
Mam mega ochotę na 15-16 latkę. Niektórzy powiedzą zwyrol, degenerat, pedofil. Proszę bardzo wyzywajcie, co nie zmienia faktu, że według polskiego prawa legalnie mogę to uczynić czy pisać i w żadnym stopniu nie łamie to artykułów ustanowionych przez ustawodawcę jakim był Sejm III RP w 1997 roku.


@Felixu: Kur.wa człowieku... Seks jest dla ludzi w szczęśliwych związkach, a Ty brzmisz jakbyś chciał taką piętnastkę na noc.
Tak możesz odstraszyć dowolną zdrową(podkreślam,