Wpis z mikrobloga

@vartan: wystarczy, że masz żonę/dziewczynę (mało prawdopodobne na wykopie ale jednak) i już musisz brać family a tam podwyżka 11zl/msc. YT mógłby zrobić coś jak Spotify Duo gdzie masz dwa konta niewiele drożej niż pojedynczo. Ale są za bardzo łapczywi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dbanel w każdym temacie piszę, że 6 jest przy rodzinnym. To wielcy obrońcy przed monopolem google płaczą ile to milionów trzeba płacić albo reklam obejrzeć. No i jakie to Google jest złe, a YouTube to g---o.
Jednocześnie nie zamierzają przestać korzystać z tego "gówna".

Mi chodziło o to, że oni z tej swojej zawiści już nawet liczyć nie potrafią.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dbanel w każdym temacie piszę, że 6 jest przy rodzinnym. To wielcy obrońcy przed monopolem google płaczą ile to milionów trzeba płacić albo reklam obejrzeć. No i jakie to Google jest złe, a YouTube to g---o.
Jednocześnie nie zamierzają przestać korzystać z tego "gówna".

Mi chodziło o to, że oni z tej swojej zawiści już nawet liczyć nie potrafią.

@Justifier6878 ale ja to wiem :) zarządzam 18 kontami aktualnie.
Kto
  • Odpowiedz
@vartan Myślisz że Google nie weźmie się w końcu za te pseudo rodzinki? Patrząc na ich agresywną politykę w tym temacie to tylko kwestia czasu. Netflix był prekursorem, w przyszłym roku Disney również zapowiedział koniec ze sztucznym współdzieleniem kont. A YT od początku ma w regulaminie że osoby mają ze sobą mieszkać. A że mają dostęp do wszystkich lokalizacji to egzekwowanie tego bardzo proste. Rób screena.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Justifier6878 akurat YT jest głównie mobilna zabawą a nie stacjonarną jak platformy streamingowe.
Więc tutaj może być ciężko wyłapywać rodziny.

Jak się wezmą, to będę się martwić.
Netflix akurat potrafię obejść, więc... Mam to gdzieś, bo 3 konta śmigają normalnie bez blokad.
I serio, zamiast skomleć, godzina pracy i ogarnięte wszystko będę miał.
  • Odpowiedz