Wpis z mikrobloga

@Melepeciarz18: Patusie sebastianie bo obstawiam że taką właśnie osobą jesteś. Chcesz żeby typ się powiesił za to co było na niego w tej aferze wyciągnięte? Jesteś w takim razie śmieciem ludzkim tak szczerze. Jeszcze nawet nie wiesz co oznacza słowo pedofil. Szkoda słów na ciebie.
@Melepeciarz18: Gdzie patusie bronie baxtona? Jesteś po prostu #!$%@? śmieciem przez to że chcesz żeby on się powiesił, gdzie nie ma na to żadnych konkretnych dowodów. No ale ty jestes #!$%@? #!$%@? szmaciarskim patusem więc nie wiesz co znaczą dowody. #!$%@? Ci do dupy w więzieniu patusie. Szczam Ci do dupy. Pozdrawiam.
@BurningButter: Jesteś debilu bardziej #!$%@? ode mnie. Kara dla tego cwela może być tylko jedna. Ty jesteś widać takim samym dnem i #!$%@?ą jak ten pedo. Pluję ci na ryj, jesteś miękką #!$%@?ą. Bronisz cwela bo zamiast się ze mną zgodzić to mnie krytykujesz bo jestem niezadowolony z tego że pedo nie walnął samobója. Żałosny jesteś, nie mam ochoty się z użerać z taki gównem jak ty bo się jeszcze pobrudzę.