Wpis z mikrobloga

Oczywiście Palestyńczycy też chętnie wyrznęliby Żydów, ale nie mają takich możliwości mordowania jak Żydzi.


@milena-cugia: a, nie mają takich możliwości to spoko, to są tymi dobrymi xDDD w końcu z dwóch patusów którzy chcą cię zabić to trzeba współczuć temu który nie ma noża
  • Odpowiedz
Żyje tam tylko garstka fanatyków


@milena-cugia: tak jak w niemczech żyła tylko garstka nazistów

reszta to spoko ludzie i trochę mi ich szkoda

To tak jak z katolikami, urządzili nam państwo wyznaniowe, mimo, że są mniejszością.


@milena-cugia:nie, nie urządzili. Próbowali i dostali #!$%@?. Czemu tego samego palastyńczycy nie zrobili z swoimi?
Bo im to pasuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@niochland: Musisz mi wytłumaczyć, kto, kiedy i gdzie napisał, że Palestyńczycy "są tymi dobrymi" i dlaczego takie poglądy przypisujesz mi. Pamiętam dość dobrze, w klasach 1-3 mieliśmy czytanie ze zrozumieniem. Wiem też, że niektórzy się nie przykładali.
  • Odpowiedz
Że niby nie ma u nas państwa wyznaniowego?


@milena-cugia: no nie ma, próbują od lat ale od się nie da. I mówię to jako ateista.

Bo pokrzykiwania mniejszości, które większość na w dupie ciężko nazwać państwem wyznaniowym.
  • Odpowiedz
  • 0
Bo pokrzykiwania mniejszości, które większość na w dupie ciężko nazwać państwem wyznaniowym.


@Bad_Wolf: Cóż, twierdzę, że jest wiele dobrych argumentów za tym, aby uznać nasze państwo za wyznaniowy katolicki grajdołek i niewiele by twierdzić, że tak nie jest. Twierdzę wręcz, że trzeba być ignorantem, żeby sądzi, że "pokrzykiwania mniejszości" "większość na w dupie", choćby dlatego, że ta "większość" wszystko to finansuje i 95% urodzonych w Polsce dzieci jest posyłana do zjedzenia
  • Odpowiedz
Lol, to jest właśnie oznaka państwa wyznaniowego.

@milena-cugia: Oznaką państwa wyznaniowego jest to, że państwo NIE zmusza rodziców by chodzili z dziećmi do kościoła?
  • Odpowiedz