Wpis z mikrobloga

Jak to ocenić stwierdzić nie wiem wielki szok i niedowierzanie
Różowy pasek po skończonym związku którego tak chciała miłości wierności akceptacji taki wymarzony miała wszystko czego by chciała mówiąc ogólnie wierna wierzyła w miłość że to jest to itp itd, po skończonym związku odpala tindera z opisem spotkania tylko fbw dla przyjemności z naciskiem na wolność ? Ogólnie kobieta z kompleksem boga i zachowaniami narcystycznym , kumulowanie złych nawyków w sobie , jakieś tam nie przepracowane trudności z dzieciństwa w dodatku dwójką małych dzieci ,
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #sex #p0lka
  • 21
@Emka5: ale czym ty jestes zdziwiony? ludzie ogolnie sa hipokrytami, a babska to najwiekszymi.

Wierzy w milosc - czyli jest #!$%@?? to chyba widac, szkoda ze w swietego mikolaja nie wierzy...

po skończonym związku odpala tindera z opisem spotkania tylko fbw dla przyjemności z naciskiem na wolność


@Emka5: sporo osob tak robi po nieudanym zwiazku, kolejne zdziwienie?
@stepienz13posterunku: zawsze mnie to zastanawiało w ludziach , co powiedzą jak spytają bo to zawsze we łbie zostanie na zawsze takie sytuacje , powie córce synowi że się spotykała w stylu fbw na uspokojenie swoich potrzeb z kimś kto i tak takich ludzi będzie traktował z góry jako worek na spermę ???? to za mocne by takie rzeczy opowiadac
@programista15cm: W świętego nie , ale coś chciała od życia na co czekała bo w głębi serca jest taka , ale jak się chowa pod skorupa jest na odwrót , a czy sporo osób tak robi to nie wiem nie wnikam , ale jak człowiek się dowiedział to zobaczył to sam na portalu to rzygnac można , mało osob wsumie żadna tak nie miała wprost napisane
ale coś chciała od życia na co czekała bo w głębi serca jest taka


@Emka5: w sensie na co czekała? Na emocjonalny koktajl? Przecież to jest myślenie nastolatka. Zakochać się, będzie super. Dorosły człowiek wie, że psychika dąży do homeostazy i po górce jest dołek. Glupia pisda zawsze myśli tylko o górkach. jak jest dolek to jest karuzela na tinderze, stagnacja i szukania nowej górki . Przemyśl to sobie

Dorośli ludzie
@programista15cm: właśnie dorośli "emocjonalnie" a nie którzy się zatrzymali na jakimś etapie i nie przyjmują rygorystycznej prawdy do głowy .Tak jak mówisz ze dąży do homeostazy jeżeli jest zaburzona i nie umie się tego zrozumieć to będzie czując bodźców dalej w taki sam sposób i kółko się będzie kręcić cały czas , przemyślane , człowiek czasem musiał to wyżalić , lecz czuje takie wtf , chociaż byłem kiedyś w gorszym ????????????