Wpis z mikrobloga

Niech podziękuje rodzicom, którzy zalegalizowali działania terrorystów w ramach wyborów


@Mathas: Hamas tam chyba od dojścia do władzy już wyborów nie przeprowadził ani razu, a ich legitymizacja z poprzednich już się chyba przeterminowała trochę ;3
  • Odpowiedz
@Mathas: dokładnie to wina tej dziewczynki i jej rodziny, to samo można przecież powiedzieć o Amerykanach czy Hiszpanach, którzy ginęli w zamachach terrorystycznych, a wcześniej wybierali rzady, które popierały ataki na Afganistan, Irak, Libię.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: chwileczkę przecież izreal ostrzegał cywilów że będzie atak, każdy mógł sobie wyjechać jak chciał. To nie jest atak z zaskoczenia, więc na własne życzenie/rodziców to dziecko jest pod gruzami.

Zresztą nawet nie musiał ostrzegać, każdy normalnie myślący człowiek w takiej sytuacji by wyjechał..
  • Odpowiedz
  • 4
@r5678: faktycznie, to usprawiedliwia bombardowanie cywilów xD

Czyli wg. logiki wykopków taka rosja i (ha tfu) putin byliby usprawiedliwieni, jeżeli ostrzegaliby cywilów w Ukrainie, przed bombardowaniem ich osiedli? xD Wy robicie takie fikołki, że mi nawet nie jest was szkoda xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Mathas: jakby rządzącemu przez ostatnie lata pisowi coś #!$%@?ło i jakiś kraj zbombardowałby miejsca, gdzie gromadzą się cywile, to nic by się nie stało, bo przecież ci debile w większości głosowali na pis xDD
  • Odpowiedz
@Zapaczony: jakbym wiedział że rejonie gdzie mieszkam mają być działania wojenne to bym stąd wyjechał. I nie byłbym pod gruzami. nikt też nie mówił o usprawiedliwieniu działań wojennych, tylko o fakcie że mięli szanse tego uniknąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: no może ty nie usprawiedliwiasz, ale ja się odnoszę w moim poście do komentarzy i wpisów, które usprawiedliwiają mordowanie cywilów, które widziałem na wykopie.

W wg. twojej logiki, to Polscy cywile, którzy zginęli m.in. podczas 2 wojny światowej są sami temu winni. Tak samo Ukraińcy, którzy giną i ginęli podczas ataków rosji (szczególnie jak ze świadomością bombardują budynki mieszkalne z cywilami).

PS. nie wiem czy wiesz, ale Izrael zbombardował
Zapaczony - @r5678: no może ty nie usprawiedliwiasz, ale ja się odnoszę w moim poście...
  • Odpowiedz
@Lucider5: O, znowu jakiś geniusz próbuje robić analogie między Palestyną a powstaniem warszawskim.
Przypomnij mi proszę, ile to rakiet wystrzelili Polacy na niemieckie miasta? Ile wykonali nalotów na niemieckie dzielnice, gdzie chodzili od domu do domu mordując cywili?
  • Odpowiedz
@PunIntended zbrodnie wojenne jednej strony nie dają przyzwolenia na to samo z drugiej strony. Czy Hamas to terroryści? Tak,fajnie byłoby ich wyłapać i postawić przed sądem. Czy Izrael zachowując się w ten sposób potwierdza że jest państwem terrorystycznym? Też tak, też trzeba by ich wyłapać i postawić przed mtk, co zresztą już dawno by się stało gdyby nie polityczne wsparcie ze strony USA
  • Odpowiedz
Mała terrorystka ranna po ostrzale bombowym Izraela


@Zapaczony: A co robiła w terenie zajętym przez terrorystów z Hamasu kiedy każdorazowo Izrael informuje o nadciągającym ataku i każe się ewakuować? Oczywiście że terrorystka użyta jako żywa tarcza.
  • Odpowiedz