Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy chłop lvl 33 we #wroclaw lub #lodz lub #katowice znajdzie jakąś #praca #pracawkorpo typu korpo bez doświadczenia i studiów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z wykształcenia to jest matura i studiowanie, ale nieukończone. Ze skillsów to dobry angielski zarówno w piśmie jak i w rozmowie, obsługa kompa typu pakiet office i część pakietu adobe (ps, ae). Prawko B. Od kilku lat instruktor tańca. Jest szansa dla chuopa, czy do klikania w kąkuter tylko studentów bez składek przyuczają i zostawiają tych z potencjałem?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: masz 33 lata, żadnej szkoły i doświadczenia. Na staż też cię nie wezmą bo jesteś za stary. Zamiast pytać na mikro i tracić czas spróbuj, przekonaj się. Zrób coś wreszcie ze swoim życiem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim spróbuj w pwc sdc w katowicach. Dobry angielski i obsługa Excela wystarczy na początek. W CV wpisz że jesteś Yes attitude man i hardworker (w przeciwieństwie do pokolenia Z) i powinieneś się dostać. Powodzenia.
  • Odpowiedz
większość korpo Cię weźmie bez problemu


@Ranger: No nie. Doświadczenie jeszcze pal sześć. Na startowe (słabo płatne) pozycje, gdzie i tak ludzi szkoli się od zera jeszcze dałoby radę. Ale bez studiów większość go uwali na etapie przeglądania CV.
  • Odpowiedz
@Escalade: niech składa papiery gdzie się da, szansa nadal jest, a jak ma ładną mordę to niech doda zdjęcie, rekrutywki lubią mieć na co popatrzeć
  • Odpowiedz
@Bumelante: pracowałem w kilku korpo - spotkałem nawet baby pod 50 bez umiejętności, a jedynym kryterium był język obcy. Na tabelki to nadaje się byle debil (znowu mi się przypomniała lista planu szkoleń z uczestnikami wpisanymi w komentarzach do komórek z datą w Excelu, którą kiedyś ktoś z HR przygotował xD)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim próbuj się dostać gdzieś do jakiegoś molochu w stylu LG/ amazon

w LG np operatorzy zostawali trenerami/ kierownik jednego z działów nie miał wyższego wykształcenia itp.
  • Odpowiedz