Wpis z mikrobloga

Wypowiedz z 24 marca 2023: Stany Zjednoczone są przekonane, że Iran nie będzie posiadał broni jądrowej — powiedział Milley podczas przesłuchania w House Appropriations Committee, podkreślając, że amerykańskie wojsko "opracowało wiele opcji, które nasi przywódcy mogą rozważyć, jeśli lub kiedy Iran zdecyduje się na stworzenie rzeczywistej broni jądrowej".

Przewodniczący Połączonych Sztabów Wojskowych, gen. Mark Milley, powiedział w czwartek przedstawicielom Kongresu, że Iran może wyprodukować wystarczającą ilość materiałów rozszczepialnych do budowy broni jądrowej w ciągu dwóch tygodni, a następnie potrzeba będzie jeszcze "kilku miesięcy", aby Teheran wyprodukował "rzeczywistą broń jądrową".

Moze atak Hamasu jednak byl czyms grubszym i lezal na stole jako jedna z opcji przygotowana przez USA w celu rozwiazania problemu nuklearnego z Iranem? Troche teoria spiskowa ale chyba ma rece i nogi?

#wojna #usa #iran #izrael #palestyna #ww3 #ukraina #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #polska #przegryw #dokawaleriiwstapicchcialem #bekazlewactwa #bekazpisu #konfederacja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #szury #teoriespiskowe #takaprawda
Borg-Net - Wypowiedz z 24 marca 2023:  Stany Zjednoczone są przekonane, że Iran nie b...

źródło: Pentagon

Pobierz
  • 14
@ikimrdbeietocytynal: nawet jesli atak Hamasu nie byl prowokacja tylko czystym terroryzmem to obecnosc amerykanskich lotniskowcow i pultanie sie Iranu jest swietna i niepowtarzalna okazja zeby zalozenia USA zostaly spelnione. Mianowicie upewnienie sie, zeby Iran nigdy nie posiadal broni atomowej zrownujac ten kraj z ziemia xD wojna USA/Izrael vs Iran wisi w powietrzu. Czas wznowic obowiazkowy pobor do Wojska Polskiego bo sie szykuje III WŚ.
@ikimrdbeietocytynal: niestety takich ochotnikow, patriotow jak ja jest zbyt malo. Tu potrzeba wziac za morde wszystkich i zrobic z rurkowcow prawdziwych facetow szkolac conajmniej przez 12 miesiecy. Miesiac szkolen nic nie da ochotnikom. Ogolnie to jestem za wprowadzeniem izralskiego wzorca takich cwiczen. Kazdego kto skonczyl 18r zycia brac w kamasze.

Dla mezczyzn obowiazkowe 32 miesiace dla kobiet 24 miesiace. W razie uchylenia sie od sluzby bezwzglednie scigac i sciagac z zagranicy.
@Borg-Net: Niech nadchodzi, nie mogę się doczekać użycia wszystkiego czego mnie nauczono, a dużo tego nie będzie, bo pierw szkoliła mnie stara komusza grzybiarnia, a obecnie pewien wąsaty debil, a szkolenia jak były beznadziejne tak nadal są tragiczne, ale skoro jesteś ochotnikiem to przecież wiesz jak to jest. Mam nadzieję, że będzie jak najmniej takich debili ja, którzy dali się nabrać na maszynkę niekompetentnego mięsa jaką jest WP. Może chociaż kolegę
@Borg-Net: problem w tym, że bombardować Iran bezkarnie to można sobie było gdy był wrogiem każdego. A Ci już nawet z Arabami układają. I takie działania budzą coraz większy sprzeciw międzynarodowy. A teraz muzumański świat uważa USA za wroga najbardziej od 30 lat. Iran z Hamasem świetnie to rozegrał. Juz wczęściej USA miał problem w regionie, a teraz po stanieciu po stronie Izraela są skończeni.
@N331: tylko, ze wtedy USA powie : "Pa teraz, potrzymaj mi piwo" niestety... jeszcze Chiny odpala sie z trzecim frontem na Tajwanie a wtedy i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa. Kacapy moga pojsc za ciosem i ruszyc na wschodnia flanke NATO dlatego jak najszybciej trzeba szkolic ludzi do wojska w Polsce.
@Borg-Net: zacznę od tego:
Zielonka,usuń konto!
A teraz do rzeczy:
Wszyscy tu piszecie same głupoty
Po pierwsze nigdy nie będzie żadnej wojny atomowej wodorej jądrowej
Zwał jak zwał
#!$%@? o tym służy tylko do tego byś zaakceptował wojny konwencjonalne
Dwa,o jakiej armii polskiej gadasz
Jesteśmy rozbrojeni i mamy w hui baz amerykańskich
To tak jak Makarony
Mają 130 baz amerykańskich i ciągły najazd od 20 lat świata islamskiego a jakoś nigdy