Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Mam pytanie. Posiadam android boxa X96 2GB RAM S905X z wgranym na karcie SD COREELEC 20.2. Posiadam IPTV od plusx i do niedawna wszystko działało super. Jednak od ~3-4 tygodni mam na tv ciągłe przycinki. Z internetem nic się nie zmieniło, światłowód 100Mb/s, kabelek podpięty do boxa. Myślałem, że może coś z IPTV ale jak wrzucam tą samą listę do aplikacji SIPTV (TV LG ma internet po wifi) to wszystko działa super i nic nie tnie. Czyli wychodzi na to, że problem jest chyba gdzieś w KODI. Czy są może jakieś opcje żeby poprawić buforowanie w telewizji? Plik advancedsettings.xml niby nie ma nic do telewizji.

#kodi #iptv #plusx
  • 8
  • 0
@kvuu: Z tym, że ja bym chciał używać KODI (Coreelec), bo tam korzystam też z wtyczek wideo. Chciałbym mieć to wszystko w 1 miejscu. Do niedawna działało to wszystko bardzo dobrze a teraz coś się przycina. Może da się to jakoś przestawić?
  • 0
@kodiwpigulce_pl: Ostatnio wgrałem dla testów CE do pamięci wewnętrznej ale te zacinki są dalej. Testuję teraz inną listę od innego dostawcy (na CE) i się nie zacina. Nie wiem o co chodzi. Jakaś podrzędna lista działa mi dosyć dobrze na CE. Natomiast plusx się zacina. Ale znowu plusx działą bardzo dobrze na SIPTV. Nie wiem co tu jest winne. Powiedziałbym że plusx ale na SIPTV działa miodzio.

Ma ktoś może sprawdzonego
@kokosz887: generalnie na androidowych boxach kodi będzie działać ale jeśli sam sobie od podstaw wszystko na nim ustawisz i zainstalujesz. kodi z jakiś gotowców zajmuje strasznie dużo zasobów. w tle działa mnustwo usług sieciowych, sprawdzanie aktualizacji z repo itd... podobnie jest z listami *m3u. Poszukaj jakiegpś prawilnego dostawcy a nie to g*** co wszyscy tutaj. Przy dobrej liście wszystko będzie hulać. w kodi trzeba wywalić zbędne repozytoria, usługi i wtyczki. zostawić
wojciet - @kokosz887: generalnie na androidowych boxach kodi będzie działać ale jeśli...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-11-06 17-34-30

Pobierz