Wpis z mikrobloga

  • 0
@Vaerlin: @Regaziatko to, jak mi się wydaje, laptop z '22, więc nie jest jeszcze tak wiekowy. :/
Macie, Panowie, jakieś propozycje, które będą bardziej sensowne niż ten komputer z amazona? Wybór jest przeogromny, wiedzy u mnie brakuje, a to nie jest nigdy dobra mieszanka, gdy trzeba podjąć decyzję.
@lysowsky: Szczerze to za taką kasę bym sobie kupił do grania PS5 i jakiś tablet, jak potrzebujesz urządzenia do neta. Laptopy "gamingowe" w tym przedziale cenowym to padaka niestety - okropne ekrany, niewydolne chłodzenie, plastik fantastik. Chyba, że poszukasz jakiejś używki ze średnio-wyższej półki np. z zeszłego roku, jeżeli to wchodzi w grę.
@lysowsky: Jak mimo wszystko musisz mieć tego laptopa, to szukaj raczej czegoś z RTX 4050 (np. MSI GF63, mimo że też ekran będzie okropny). Karty z serii 40 mają DLSS3 i frame generation, a to jest potężny atut.
  • 0
@Vaerlin: ok, super, to już jakiś trop.
Ten nieszczęsny gaming w moim przypadku to w zasadzie od święta i na grach, które nie są najbardziej wymagające. Matryca do obejścia, bo mam dodatkowy monitor. Zależy mi tylko, żeby to był w miarę mocny sprzęt.

To jeszcze jedno pytanie - procesor, na co tu zwracać uwagę albo jakiego szukać?