Wpis z mikrobloga

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Kwestia ustalenia, zwłaszcza ze loda to możesz w gumie robić, ale jak (sensownie, by nie zmieniło się w straszno-śmieszno) zrobić minetkę ?
- na dojrzałych imprezach "swing z daleka" przychodzi się z aktualnymi badaniami - nikt nikomu tam raczej nie studiuje tego kwitka co do litery i sprawdza pesel z dowodem, ale sam fakt że ludzie się badają i dbają - daje jakieś poczucie bezpieczeństwa
- na tych co ja byłem - po prostu wszyscy są w gumac ( i się często je zmieniają) - nawet nie tyle z powodów epidemiologicznych, co estetycznych i w ogóle higienicznych. Jedni zgadzają się i lubią anal, inni nie - głupio potem musieć lecieć po (zapomnianą) gumę jak okaże się potrzebne wsparcie drugiej dziurki ;)
- najlepiej spytać w danym towarzystwie, jak to widzą i jak preferują, żeby później nie było niedopowiedzeń i kwas jakis nie wyszedł z głupiej sprawy.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @bigos555: chodzi o to, że nigdy nie robiłem loda z gumą, a przy takiej imprezie zastanawiam się jak wygląda kwestia bezpieczeństwa? Im większa liczba partnerów tym większe ryzyko, czy wy niwelujecie je gumką przy oralu? Z drugiej strony to wydaje mi się w c--j niewygodne.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na imprezie to oczywiście że guma to mus. Jak masz sytuację w miarę pod kontrolą, ze znanymi uczestnikami, w kameralnej atmosferze, itd. to możesz sobie polecieć na żywioł (jak akceptujesz takie ryzyko). Ale w klubie? Jak bywają losowi ludzie? Przecież nawet nie wiesz czy ten benek co go liżesz, nie był w jakiejś dziurze przed chwilą. Włączając w to czyjąś dupę. Może i niewygodnie zakładać nową gumę za każdym
  • Odpowiedz