Wpis z mikrobloga

ja to nie wiem, jakim cudem mirabele z cięzkimi umysłowymi i cielesnymi problemami znajdują chłopa i mają czas na #zwiazki ja z moją neuralgią albo non stop jestem u dentysty, albo jeżdzę na zastrzyki do specjalistów. czuje nieustający ból i bez przerwy żrę przepisane psychotropy. nie wyobrażam sobie, żebym mogła wmieszać w to ledwo życie bogu ducha winnego chłopaka i obarczać go swoimi problemami. przyzwyczaiłam się już do tego, że "obsługuję" się sama, a "kolegom" którzy tak bardzo chcą mi wsadzić między nogi, opowiadam całą historię moje choroby. do tej pory wszyscy pouciekali w połowie mojej przemowy.
#damskiprzegryw
  • 24
  • 2
@McOfca: jakby twoja laska, która nieustannie cierpi, do końca życia miała brać leki które niszczą jej żołądek i wątrobę to zostałbyś przy niej? lepiej zostań przy swoich krejzolkach baranku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@JoeGlodomor: a czy ja piłam przed tym wszystkim? w związkach? nie, bo wystarczała mi ta mała odskocznia od bólu jaką było zaintersesowanie i ciepło drugiego człowieka. spacery, bycie razem, seks. nigdy nie piłam jak byłam z kimś, zawsze zostawiali mnie przez widmo mojej nieuleczalnej choroby. "kaja, a jak to przejdzie na dziecko" 'kaja, ja mam własne problemy"
@Kaja_Kern: bycie altruistka na siłę nic ci nie da , mam podobne problemy co ty i jakoś żaden facet się nie zlitował nad tym , jeden też zdradził
Nie myśl w kategorii że ty kogoś obarczasz
Myśl w kategorii że raczej to ciebie ktoś zostawi z choroba bo każdy ma to w dupie
  • 1
@Linnior88: niestety bycie altruistką mam w genach. nie chcę już nikogo wpuszczać do tego świata cierpienia, ale nie ukrywam, że jak każdy, potrzebuję bliskości. dziękuję i mam nadzieję, że chociaż tobie ból niedługo przejdzie siostro.
@Kaja_Kern: ja też choruje były chorował i co kiedy było najgorzej miał mnie gdzieś
Nikogo nie obciazasz bo ludzie są egoistami i się sami nie dadzą tobie obciążyć
Jakieś badania pokazują że każdy facet praktycznie zostawi chora laske
@Kaja_Kern: Bardzo dużo, jeśli nie wszystko, zależy od tego, czy potrafisz się kontrolować. Jeśli ból zachowujesz dla siebie i w danej chwili jesteś po prostu cicha, wycofana, to facet znajdzie sobie zajęcie i nie będzie ci przeszkadzać. Ale jak cię wtedy np. zapyta o coś zwykłego, a ty mu chamsko coś warkniesz, no to jest problem.