Wpis z mikrobloga

Jak chcesz zapłacić za zapro na polishsource to jakbyś szedł na policję kupić zioło, heh i kwota 20 zł? na tyle oceniasz swoją godność? Zapro na ps można otrzymać tylko za darmo i nieźle musisz się nagimnastykować żeby kogoś przekonać, teraz są trudniejsze zasady bo załoga więcej płaci za serwery więc nie ogłaszają się
  • Odpowiedz
@Tostownica: Ale od jakiegoś czasu zapraszać mogą tylko członkowie Klubu PS, którzy za to elitarne członkostwo bulą chyba 50 zeta miesięcznie.
  • Odpowiedz
@JPRW: Co to ma wspólnego z tym że porównywał płacenie za zaproszenie do kupowania zioła na komendzie.

Skoro wcześniej dało się kupić zaproszenie to również to interpretował w taki sposób?
  • Odpowiedz
@Tostownica: Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz w regulaminie jest wprost zakaz sprzedawania zaproszeń, więc to porównanie wcale nie takie od czapy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kanabiss: Ale udajecie elity na tych prywatnych trackerach... Jak wśród moich znajomych nie mam ludzi na tych trackerach, a na ircu tam nikt całymi dniami nie odpisuje to co mam niby zrobić jak nie zagadać na wykopie xD Z resztą kiedyś już z kimś się tak dogadałem na wykopie i nic złego z tego nie wynikło.
Jeśli i to Cię nie przekonuje to dodam, że miałem tam kiedyś konto, tylko chyba
  • Odpowiedz