Wpis z mikrobloga

Chciałbym was przestrzec przed pakietem ochronnym na olx. Zakupiłem IPhone XS przez ich stronę z wysyłką. Telefon w opisie miał wypisane że nic poza baterią nie było w nim wymieniane. Po otrzymaniu paczki od razu stwierdziłem że ekran został wymieniony, do tego wymieniony na jakis najgorszej jakości ekran, LCD odświeżanie 30hz. Utrzyłem spór ze sprzedającym. Sprzedający od razu po zakupie usunął ofertę wiec nie mogłęm przytoczyć opisu oferty w zgłoszeniu. W zgłoszeniu zawarłem wszystkie informacje które mogłem, tj filmik z porównaniem ekranu, brakiem funkcji true tone. Jednak moje zgłoszenie zostało odrzucone ponieważ nie łapie się w punkt "przedmiotu, który nie był przedmiotem ogłoszenia.". Ręce opadają.
#olx #iphone #apple
  • 14
Przykro mi ale jestem soba i kpie z takich jak ty tez :D. Nie stac na apple to kupuje ulepy z OLX cos jak chodzic po ruskim polu minowym :D Ekran do srajfona oryginalny i uzywany(!) kosztowal wiecej/tyle samo co moj nowy realme (tez OLED). Spokojnie wiecej niz jednego srajfona z pensji kupie miesiecznie ale nie kupuje bo to kaprys i chyba szpan. A od dawna wiadomo ze ten pakiet ochronny to
@TreeLemon: a jak gosc mial filmik jak pakowal srajfona to policja zapuka do OPa ktory sklada falszywe informacje =) Jeden oszust i drugi, zreszta ten pajacunio sprzedajacy mogl nie wiedziec ze ekran jest zamiennikiem. Mogl isc do sklepu i kupic te ajfony najtansze bazujace na 5 letnich modelach z jednym aparatem =D Bieda edyszyn ale nie ma wtopy i jest gwarancja i najwazniejsze logo!
@TreeLemon owszem nie mam równo ale czy twoja porada typu składanie fałszywych zeznań też jest na poziomie? A co jako OLX każe mu isć na policję i złożyć papiery? Waga przesyłek jest monitorowana plus minus pewnie z jakąś dokładnością kij wie śliski temat po prostu. A to że iPhone to lep na młodych ludzi kobiety i w ogóle pozerów to przecież znana prawda.
Mialem podobnie , wyslano mi uszkodzony przedmiot przez co nie spełniał on swojej funkji. Olx odpisalo ze ochrona dziala tylko jak wyślą pusta paczke albo kartofla . #!$%@? olx
@marsjanin2012: Typie, nie nie stać tylko poprzedniego zalałem, pomyslalem ze wrócę do androida, kupiłem sobie pixela 7, ale telefon mi w #!$%@? nie lezy. 15 pro nie wypalil, wiec stwierdziłem że wezme sobie starszego i poczekam tą jedną generację, znajomy ma xs, telefon mi sie spodobał to stwierdziłem że kupie. Nie oceniaj ludzi swoją miarą i użyj choć krzty empatii, nie myśl o wszystkich jak o debilach.