Wpis z mikrobloga

W przybliżeniu 10 lat temu, w moich czasach studenckich, kiedy to #korwin przeżywał 3 młodość u boku Dominiki Sibigi, płodził kolejne potomstwo i masakrował lewaków w programach u Agnieszki Gozdyry (Tak czy nie), moi koledzy ze studiów zauroczeni Korwinem działali w młodzieżówkach okołokorwinowych (wówczas był to Kongres Nowej Prawicy, potem KORWiN). Zwykły plankton kucowski, żadne figury. Po przyjrzeniu się działaniom Korwina z trzeciej linii, od zaplecza, oni wszyscy jednym głosem twierdzili, że Korwin jest albo wariatem albo agentem. Człowiek z tak wysokim IQ podejmował tak absurdalne w konsekwencjach decyzje, że nawet 20 letnie kuce zachodziły w głowę.

Chyba nic się nie zmieniło

#konfederacja #bekazkorwina #polityka
  • 2
@TantnisKrzyzowiaczek: w czasach licealnych, w rodzinnym Józefowie ( mieszkałem niedaleko Korwina), to były jeszcze głębokie lata '90 zafascynowany ideami liberalnymi i szanując myśl Kisiela przychodziłem na spotkania UPR.
Korwin masakrował lewactwo i wychwalał wartości rodzinne, kuce w ekstazie klaskali a wokół mównicy biegały dwie jego małe córeczki, niemal w identycznym wieku; Kora i Zuza, jedna od żony, druga od kochanki.

Czuje się uprzywilejowany. Miałem okazję widzieć na własne oczy że tam