Wpis z mikrobloga

Na Marstoy.net pojawił się Bank Gringotta, trochę duża cena jak na "podróbkę" bo wychodzi 600zł z przesyłką.
Oryginał na stronie #lego 1999zł.
https://www.lego.com/pl-pl/product/gringotts-wizarding-bank--collectors-edition-76417
Ma ktoś może już ten zestaw #lego? Warto? Sowa wymiata.

Ps. Titanica nie złożyłem jeszcze, leży w kartonie juz z półtora miesiąca XD Nie miałem na nic czasu :(
W tym tygodniu zabieram się za dalsze składanie.
#lepin #harrypotter
MrBeast - Na Marstoy.net pojawił się Bank Gringotta, trochę duża cena jak na "podróbk...

źródło: 2

Pobierz
  • 5
@MrBeast: Szkoda, że Lego nie sprzedaje w niskich cenach, koszty produkcji ma podobne do chińczyków, tylko marża na Lego jest 80% =/

Co do chińskich klocków, mam 3 zestawy, choć to nie podróbki, bo inne budynki i jakość jest bardzo dobra, poza figurkami.
Klocki oceniam na 97% jakości Lego, figurki na 50% jakości.
  • 0
@dziacha: zgadzam się, figurki z jakiegoś powodu nie są tak dobre ale też nie wszystkie. Za to same zestawy - jak ktoś nie wie że to z chin to się nie pozna
@MrBeast: widze ze wrzucasz sporo zestawow, ja wlasnie przymierzam sie do kupienia czegos na ali lub na innej stronie z lupina lub innego legopodobnego, polecasz jakas konkretna firme albo sprzedawce? Ceny wygladaja bardzo przystepnie w porownaniu do lego. Troche przegladalem na reddicie ale ciezko mi sie tam polapac w jakichs konkretach :D
  • 1
@ProfesorWilczurOfficial: wrzucałem że na Marstoy.net kupowałem.
Polecam ogólnie, ale warto przeliczyć sobie po cenie z wysyłką czy jest taniej np 3x czy 5x niż Lego.
jak coś jest 2-2,5x taniej to raczej bym chyba nie kupił. Nie że coś nie tak z tym jest tylko po prostu ja bym wolał kupić oryginał mimo że żadnej różnicy nie widzę.
Za to Sowa z Harrego którą mega mega polecam była prawie 10x taniej