Wpis z mikrobloga

W sumie to wcale bym się nie zdziwił, jeśli by się okazało, że Borys jest niewinny.

Wiem, że brzmi absurdalnie, ale już jakiś czas temu pisałem o tym, że znajomy wojskowy mówił mi, że chłop miał duzo niewygodnych informacji na temat portu w Gdyni i mógł działać z Rosją. Wiem, że zaraz będą heheszki, że byliście tym znajomym czy tym portem.

Kilka miesięcy bliźniacza sytuacja. Chłop w Gdyni zabija 6 letnią córkę, psa i na koniec siebie. Też wojskowy.

Co jeśli, tamtego typa zabili a klepneli mu rozszerzone samobójstwo? Co jeśli Borys mógł mieć podobna sytuacje, ale zdążył uciec?

Brzmi absurdalnie, bo takie jest, ale strasznie śmierdzi liczba jednostek i skala poszukiwań.

#gdynia #borys
  • 11
@30062018 na tym filmiku z kamery jak szedł w stronę lasu nie wygląda jakby biegł o swoje życie, a myślę że w sytuacji opisanej powyżej biegłby ile sił w nogach
chłop miał duzo niewygodnych informacji na temat portu w Gdyni i mógł działać z Rosją


@30062018: agent specjalny śpioch na stanowisku kierowcy...
W sumie patrząc na ogarnięcie wojenne Rosji nie wydaje się to niemożliwe...
Ale mimo to śmieszne.

Co jeśli, tamtego typa zabili a klepneli mu rozszerzone samobójstwo?


@30062018: Po co mieliby to sobie tak komplikować?
Jak ktoś chce kogoś zabić to go zabija, jak chce koniecznie upozorować samobójstwo to