Wpis z mikrobloga

Witam

Powiem szczerze, że miałem zamiar napisać post i polecić kilka #horror, lecz postanowiłem, że po prostu was spytam, czy potrzebujecie straszaka na poważnie, czy jednak coś śmiesznego, a ja wam po prostu polecę coś mało znanego.

PS Od siebie polecę wam tytuł, który jest swego rodzaju laurką dla fanów #slasher, a raczej tytułów typu "Piątek 13" itp. (tak, nie znam innych starych slasherów, prócz Halloween oraz Freddy) - chodzi o "You Might Be the Killer" - tak oceny nie zachęcają, lecz obejrzałem ten film ponownie i nadal jest dobry, nie mówiąc już o milionach mrugnięć oczu dla fanów straszaków.

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#halloween #film #filmnawieczor
  • 18
  • 0
@kiszczak: Z tych śmiesznych rzeczy, to poleca "Vamps" z 2012 roku, "Las Brujas de Zugarramurdi" (scena z miotłą sprawiła, że z 7 gwiazdek, ten tytuł dostał 8) oraz "The Night Watchmen" (jest to totalne kino klasy B, a zarazem Z, więc jeśli ktoś bawił się dobrze przy "Deathgasm" lub "Freaks of Nature", to powinien się i przy tym dobrze bawić).

PS Widzę, że ktoś nowy na wykopie ;)
  • 2
@bartol_wwa: Powiem szczerze, że jest to totalnie ślamazarne kino, lecz jak walnęli jedynym "jump-screrem", to w kinie wręcz podskoczyłem na fotelu. Jeśli lubisz jump-scery, to bierz w ciemno "Ghostland", a jeśli chciałbyś o facecie, który zabunkrował się w kamienicy, lecz nie ma do kogo odezwać mordy, a wokół apokalipsa zombie, co sprawia, że zaczyna wariować, to polecam "La nuit a dévoré le mond" - kuźwa, to powolne kino, lecz na psychice
  • 2
jeźdźca bez głowy


@Shagal: Jeśli chodzi o coś mega klimatycznego, to mogę polecić coś mega ślamazarnego, co wygląda jak obraz, to jednak większość ocenia to jako gniot, to jednak polecam spróbować, a nuż ci również przypadnie do gustu "The Lodgers".
Do tego polecam także film zombie, lecz już całkowicie po zakończeniu apokalipsy, lecz jest to powolne kino, to jednak pod koniec akcja goni akcje i jest to mega dobrze zrobione -
@hacerking Nefarious mam na liście do obejrzenia, It comes at night nie kojarzę, więc też będę zaraz ogarniał, dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)

edit: oglądałeś już Five nights at Freddy's i nowego Egzorcystę?
  • 0
Five nights at Freddy's


@bartol_wwa: Obu tytułów nie oglądałem, lecz polecam sprawdzić "Willy's Wonderland", który mi cholernie kojarzył sięz Five, lecz uprzedzam, że to tytuł, w którym Cage nie wypowiada nawet słowa, a do tego jest to niezbyt poważny slasher, to jednak zauroczyłem się w tym, tak jak w kilku innych tytułach, w których grał Nicolas, ponieważ spłacał długi :D

PS Co do Egzorcyzmów, to totalnie nie moje klimaty.
@hacerking oglądałem Willy's Wonderland i też moje pierwsze skojarzenie to Five nights at Freddy's :D

Wczoraj obejrzałem Pet Semetary: Bloodlines - mocno średnie i Saw X - lepsze od poprzedniej części, ale dalej takie se.
  • 0
@bartol_wwa Z "Saw", to polecam obejrzeć spin-off, bo dla fanów serii jest dnem, tak jednak, jeśli spojrzy się na to jak na kryminał z dodatkiem piły, to wtedy jest nieźle.

PS Miałem iść do kina na dziesiątkę, ale niby kojarzę fabułę, to jednak obejrzałem z dwa filmy, xD
  • 0
@bartol_wwa Właśnie jeśli chodzi o Rocka, to pasował jak pięść do nosa, to jednak wyłączyłem mózg i wciągnąłem się w fabule, przez co dałem 6 na 10, to jednak czułem się jak przy "Regniession", w którym Emma Watson za cholerę nie pasuje, to jednak klimat ratuje film.
@hacerking tu już chyba główną rolę gra kwestia gustu. Ja nie moglem znieść Rocka i popsuł mi odbiór całego filmu.

W każdym razie - jak obejrzysz jakiś dobry horror to wrzucaj polecajkę pod tag #horror ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@bartol_wwa: Raczej za cholerę nie mógł cię znudzić, ponieważ wampiryzm, metalowa muzyka oraz obraz, którego nie polubią ludzie z epilepsją i mamy naprawdę ciekawe dzieło ( )