Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #bekazemnie #kiki85uuu #kikibezpolityki #mojahistoria #xd

XD pamiętam że jak kiedyś byłem młodszy to nie rozumiem i nie wiedziałem nic o Polityce (Polskiej i geopolitycznej) mój pierwszy kontakt z Polityką był przez filmy "kiki85uuu" i wtedy na serio je oglądem i wierzyłem w nie XD Skutek? Stałem się Prawicowym-trumpowcem Trochę Pisowsem nienawidzącym Lewaków KO (PO) Donald Tuska Niemców i Unii Europejskiej (chciałem Polexit) za to wierzącym w: Upadek Zachodu, Wielką Polskę, trójmorze, (XD) Polskę bogacą za niedługo od Zachodu (XD) próbę zniszczenia tradycyjnych wartości i prawicy przez zachod i Zachodnie korporacje I na pewno coś jeszcze czego nie pamiętam. Więc no Beka ze mnie XD

  • 8
  • 1
@thorgoth Też tak mi się wydaje resztą jak pisałem też tak miałem wydaje mi się że głównym powodem tego jest to że wielu młodych ludzi którzy dopiero zaczynają wchodzić w ten świat zaczyna z Jakiegoś powodu zawsze od tej prawiej strony np: słuchają Korwina Kikiego czy innych prawicowców i zazwyczaj jest to ich Jedynie źródło wiedzy przez to nie mają oni pojęcia jak to wygląda od tej lewej strony (np: ja) dopiero
@power-weak: wiesz co, tu działa moim zdaniem kilka mechanizmów na raz.
- młodzi zawsze kontestują stary zastały porządek, wszelkie hasła antyestablishmentowe, przeciw salonowi i poprawności politycznej sprzedają się dobrze w najmłodszej grupie wiekowej. Też taki byłem
- prawica jest z założenia przeciw komuchom, żydom, niewidzalnej potężnej sile która rządzi światem. Bycie wsród garstki ostatnich sprawiedliwych jest kuszące
- ludzki umysł w kwestii wyborów moralnych lubi proste odpowiedzi, czarno-białe a takie oferuje
@power-weak: Bądźmy szczerzy. Nie ma żadnych lewicowych czy liberalnych światopoglądowo narracji kierowanych do młodych facetów. Gdy istnieje jedynie konserwatywna narracja to nie dziwie się że młodzi w takie narracje wpadają. Jest spora szansa że zanim jeszcze zdążysz zainteresować się polityką to trafisz na Korwina "masakrującego lewaków" czy samych młodych korwinistów w twoim otoczeniu. Za to po liberalnej stronie mamy nadal narracje o uśmiechniętej Polsce i 50 letniego lidera młodych ludzi. Totalnie
  • 1
@Madoxxx

No to prawda Lewica ma z jakiegoś powodu duży problem żeby promować swój przekac za to Prawica ma np: takiego Korwina Kikiego Mentzena i wielu innych Nawet kanały dziennikarskie na YouTube są w większości prawicowe np: wrealu24 (to już bardziej były kanał dziennikarski na YouTubie bo usunęli im konto) Media narodowe TVP Telewizja Republika i inne takie a od lewej strony praktycznie nic