Wpis z mikrobloga

@stekelenburg2:

No, nie przesadzajcie. niechacacy zauwazylem cala sytuacje.

Nie chce sie mieszac w wasze glupie gierki ale @pies_harry ewidentnie zdenerowal fakt otagowania przez @Handy znaleziska #neuropa pisząc "wiecie co z nim zrobić" bo patrzac obiektywnie w niecala godzine nigdy nie przeglada tyle osob wykopaliska (suma osob wykopujacych/zakopujacych), oczywistym faktem jest, ze ludzie pomagali w zaleznosci od ich interesow. Troche zalosne jest ze strony handego, ze teraz usunal ten wpis ale coz
źródło: comment_RDScUvpNTqYFyFI0ZagiahU6t6eZqg7p.jpg
@rostu: Nic nie usuwałem. Nie wiem skąd Ci się wziął ten pomysł.

Nie usuwam swoich komentarzy, chyba, że ewidentnie wstawię coś przez pomyłkę np nie zaznaczając odpowiedzi właściwemu adresatowi, albo zdubluję niechcący coś, co ktoś wcześniej napisał a nie zauważyłem.

Zgodzę się co do tego, że czasem piszę głupoty, jak każdy. Ale głupoty czy nie głupoty - dyskusja jest dyskusją. Jeśli mnie ktoś chce merytorycznie wyśmiać czy wytknąć błędy - zapraszam.
@pies_harry:

"Nic nie usuwałem. Nie wiem skąd Ci się wziął ten pomysł."

Nie zrozumiałeś. To Handy usunął wpis na mikroblogu z sugestia o zakopywaniu maxa, spodziewalem sie, ze zauwazyles ten wpis i dlatego sie zdenerwowales ale jak widac piszesz zbyt pochopnie. moze nie napisalem tekstu jakos super poprawnie ale nie przeczytales go ze zrozumieniem..