Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie kupić #youtubepremium bo mnie #!$%@?ą te reklamy a 20 ziko to żaden pieniądz tylko widzę, że mają okrojone możliwości płatności.

Karty im nie chcę dać więc zostaje #paysafecard i teraz pytanie bo tego nie używałem.
Czy to jest coś co działa na zasadzie #paypal ? Dodaje sobie kartę i mi ściąga z konta przy płatności czy muszę sobie uzupełniać jakąś kwotą ich portfel ?

Wolę się zapytać tu zamiast rejestrować się na kolejną stronę żeby sprawdzić samemu.

#kociochpyta #youtube
  • 8
via Wykop
  • 0
@ptasiek2: Jakoś nigdy mi nie pasowało dodawanie karty do poszczególnych serwisów, np. w paypalu nie mam z tym problemów bo przez niego opłacam parę streamingów i jak trzeba będzie coś zmienić albo anulować to klikam i mam z głowy i nie muszę pamiętać co i gdzie.

Tak mi po prostu wygodniej to obsługiwać "kompleksowo".

@gr42 Dzięki.
@n0xx: proponuje ci zainteresowac sie revolutem, albo zen w tym pierwszym masz nawer jednorazowe karty, placisz za cos i drugi raz karta bedzie bezuzyteczna, albo generujesz sobie nowa karte typowo tylko pod yt.
via Wykop
  • 0
@boobass: Widzę właśnie i chyba tak będę musiał zrobić bo rejestrować się w paysafe żeby za jutuba płacić to gra niewarta świeczki.

@gr42 Ciekawe, może się przydać - dzięki.