Wpis z mikrobloga

mam 183 cm. W sumie dużo urosłeś w szkole średniej bo około 10 cm


@Iserys7: czyli urosłeś 12 cm od końca gimnazjum, czyli i proporcjonalnie jak i metrycznie więcej ode mnie. Chyba że rosłeś jeszcze długo po szkole średniej. Też miałem taką nadzieje, ale tak się nie stało. Co do wzrostaków w klasie miałem takiego który miał 183 na początku 1 klasy a na maturze już 195, czyli dogonił tamtych,ale tak
Zauważyłem pewną prawidłowość że zarówno najwyższe wzrostaki i największe manlety nie urosły nic, albo minimalnie przez całą licbaze.


@Lysandros: U mnie akurat każdy oprócz mnie kto przyszedł jako wysoki/średni/niski to taki już pozostał. No ale tu mowa tylko o jednej klasie.

Chyba że rosłeś jeszcze długo po szkole średniej.


1 cm urosłem po średniej ale akurat w tamtym roku ją skończyłem więc mam nadzieję, że się na tym 1 cm nie
@Iserys7: nie pamiętam, w drugiej klasie tak jak pisałem 169 cm, ale w podstawówce na wsi byłem najwyższy, więc może tak koło 160cm albo trochę więcej. W gimnazjum byłem już całkowicie przecietny pod tym względem, ale poza pierwszym zaskoczeniem, nie myślałem o tym. Dopiero w Liceum zacząłem się mierzyć i zapamiętywać wzrost z badań xD