Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak wkurzają mnie palacze papierosów. Palą w miejscach publicznych, na przystankach, przed wejściami do sklepów czy innych miejsc, na balkonach. Jak ja nienawidzę palaczy papierosów - dla mnie jesteście obleśnymi śmierdzielami z żółtymi zębami. #!$%@? wam wysokie podatki na te wasze papierosy lub nawet zakazać tego gówna. Trujecie siebie i przy okazji innych, wasz dym nie idzie w eter. Już bardziej szanuje ludzi jedzących fast foody bo oni przynajmniej nie wkładają mi na siłę do ust tego jedzenia. Gardzę palaczami papierosów, niech nowy rząd coś zrobi żeby śmierdzieli dojechać wysokimi podatkami i zakazami. #papierosy #takaprawda #przemyslenia
  • 23
  • 0
@nobrain: jakie buractwo xD buractwem jest wrzucanie do jednego wora 99% społeczeństwa mimo, ze nikt do tego się nie pisał XD. Koleś wyraził swoją opinie, ty się z tym nie zgodziłeś i jebnąłeś że każdy z nim się nie zgadza - chore, ale dzięki za ograniczanie możliwości wypowiedzenia się na temat, good move XD
Trujecie siebie i przy okazji innych, wasz dym nie idzie w eter.


@Mavelleyn: W jaki sposób palacze cię trują? Ty chyba nie myślisz, że jak idziesz po ulicy i wejdziesz w rozwianą już chmurę dymu to zaraz dostaniesz raka płuc. Coś takiego nie będzie miało kompletnie żadnego wpływu na twoje zdrowie. Dużo większy wpływ natomiast będą miały spaliny z samochodów, wszystko co idzie z zakładów przemysłowych i dym z domowych pieców,