Wpis z mikrobloga

Wynik Konfederacji doskonale pokazuje, jak kończy się podlizywanie massmediom i tzw mitycznemu "elektoratowi centrum". To nie Tumanowicz z Bosakiem powinni się gniewać na Korwina, ale Korwin z Braunem na Wiplera. Przekaz, który głoszono od 2019 roku został w maksymalny sposób stępiony, w efekcie centrowcy i tak sobie znaleźli ciekawszą alternatywę w postaci Hołowni a wielu dotychczasowych zwolenników Konfederacji zostało zniechęconych tym rebrandingiem na ostatniej prostej kampanii. Z satanistami się nie negocjuje, jeśli wyją z powodu głoszenia katolickiej nauki społecznej i walki z krzewieniem grzechu sodomskiego, to postulaty te należy głosić 10x mocniej, zamiast posypywać głowy popiołem, bo się jeszcze jakiś dziennikarz TVNu oburzy i zrobi nieprzychylny materiał. Taka droga nie ma sensu.
#polityka #konfederacja #korwin
  • 7
@Ryneczek: Z jakich radykalnych jak na dzisiejsze lewackie czasy postulatów się wycofano? Bo ja pamiętam np. srakę na lewicy, gdy Bryłka czy Wawer otwarcie w debatach mówili, że są za ochroną życia nawet w przypadku gwałtu, bo dziecko nie jest niczemu winne. Żadnej protęczowej wypowiedzi Konfederaty tez sobie nie przypominam. Przestańcie kuce siać farmazony
@schweizer no właśnie już mówią o zakazie aborcji z gwałtu, a powinni mówić o więzieniu dla kobiety za aborcję jak w Salwadorze, jak tak dalej pójdzie w tą stronę to za jakiś czas będą mówić o zgrozo o jakimś kompromisie aborcyjnym ( ͡º ͜ʖ͡º) Śmieszne że kuc powołuje się na katolicką nauką społeczną, która w części odnoszącej się do gospodarki dla korwinistów jest lewactwem jeśli nie nawet
Przekaz, który głoszono od 2019 roku został w maksymalny sposób stępiony


@Ryneczek: Słyszę to od paru dni raz za razem, ale jakoś tego nie widzę. O jaki przekaz chodzi? Wywalili go za gadanie o pedofilii i kobietach, to o te chodzi? Ja widzę raczej sukcesywne wciąganie szurów wszelkiej maści i dalszą radykalizację. A jeśli chodzi o ten program gospodarczy vel obietnice obniżki podatków - wszystkie partie to obiecują, od zawsze.
@Ryneczek: Konfederacja dostała 1 547 364 głosów i wprowadziła aż 18 posłów co jest absolutnym rekordem dla tego ugrupowania.
Czy gdyby PJJ nie wrzuciło swoich 351 000 głosów do niszczarki tylko wystartowało z list Korony Grzegorza Brauna to prawica miałaby jeszcze mocniejszą reprezentację w sejmie? Tak, prawie 1,9 mln głosów dałoby ~20 mandatów więcej i nowy rząd miałby margines tylko kilku mandatów.
Kiedy Mentzen obejmował kierownictwo w Nowej Nadziei to Konfederacja
Pobierz harcerz - @Ryneczek: Konfederacja dostała 1 547 364 głosów i wprowadziła aż 18 posłów...
źródło: Konfederacja sondaż lipiec 23 12,5
@Ryneczek: O, typowy katozamordystyczny głupol. Skoro swojego życia nie szanujesz to nikt ciebie nie będzie szanował xD

Mam nadzieję, że urodzi ci się dziecko z downem tak żebyś już nie miał czasu pisać na wykopie swoich głupot xD
Z jakich radykalnych jak na dzisiejsze lewackie czasy postulatów się wycofano?

@schweizer: Chociażby ze zlikwidowania 500+. Nagle się zrobiło "500+ tak, tylko nie dla Ukraińców".