Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tak z ciekawości, miałeś szkoły z jakimś rozszerzeniem czy bardziej profil sportowy/ogólny?

bo się nie spotkałem osobiście z tym, aby dziewczyny w szkole robiły problemy dla chłopaków -> i się zastanawiam czy to kwestia tego, że w klasach gdzie byłem były praktycznie same kujonki - a one traktowały każdego grzecznie/neutralnie.

w klasie innej wiem, ze niektóre już brały udział w znęcaniu się nad typem w klasie. więc nie wiem czy to kwestia
  • Odpowiedz
@zielonykszak: No tez mi sie kiedys wydawalo ze kobiety to taka biedna, poszkodowana, empatyczna plec - tymaczasem kolezanka z gimnazjum wykorzystywala to, ze mnie do niej ciagnie i dostawala prace domowe. W pewnym momencie cos we mnie peklo. No i moja ex tez mi wytlumaczyla jak to kobiety potrafia byc bardzo "empatyczne", szczegolnie wobec innych kobiet. Takze ten, ciezko nie byc mizoginem.
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: Nie było żadnego profilu. Myślę po prostu że trafiłem na takie "cwaniary" które za wszelką cene chciały pokazać jakie to one nie są lepsze poprzez pastwienie się nad słabszymi, były też takie które traktowały mnie neutralnie. Mam wrażenie że całe te lata takiego poniżania sprawiły że z nieśmiałego chłopaka przerodziłem się w aspołecznego #!$%@? bojącego sie ludzi.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa ja nie wiem co to #!$%@? w ogóle znaczy jak czasem kobiety mówią że facet je "wykorzystał"... dawały dupki to brał, a że ona sobie wyobrażała miłość to jej problem, nie wiem miał jej pierścionek przynieść od razu czy jaka byłaby prawidłowa reakcja?
  • Odpowiedz
@sepuqqu a nie no spoko, przeciez seks to totalnie to samo co dopisywanie pracy domowej. Leki wziales?

Wiesz przez wieki tak bylo - seks rozpoczynal sie wlozeniem obu osob pierscionkow i wielką bibą, wiec tak, jak najbardziej byloby to oczekiwane.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Wracajac do tematu, bylo to dawno temu hen i mielismy jakies 13-14 lat. Mi z racji mojej sporej niesmialosci wydawalo sie, ze byc moze w ten sposob jakos sie zblize do tej osoby. Od razu mowie, ze seks mnie jakos malo interesowal.

Owszem - gdy patrze na to teraz pewno moje zachowanie byloby inne, co nie zmienia faktu, ze bylo to wykorzystywanie.

Twoje podejscie jedynie potwierdza "empatycznosc" kobiet ( ͡
  • Odpowiedz
@sepuqqu typie, ta umowa jest domyslna zawsze jak wchodzisz z kims do lozka. Ja nie wiem, w ktorym momencie seks stal sie wylacznie vxynnoscia fizjologiczna? Seks to choroby weneryczne, dzieci i emocje. Tak sie konczy jak sie nie ma w zyciu tatusia, z mentalnoscia dzieiseciolatka. W związku z tak powaznymi brakami w wiedzy informuje cie, ze nie ma seksu bez zobowiązań
  • Odpowiedz
@Xform to raczej potwierdza interesownosc mezczyzn, ktorzy nigdy nic nie robia ot z ludzkiej dobroci. Nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby wymagac czegos potem od koleżanek ktore ode mnie sciagaly albo cokolwiek odpisywaly. To jakis kolejny stopien zenady. Wczoraj zrobilan zakupy kolezance, ile jej policzyc za to? 10 przyjazniogodzin xD? Myslicie ze zaprosi mnie na randke, albo sie usmiechnie? Na Boga () Dla kobiet to nie jest
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa tu nie chodzi o ściąganie między koleżankami, tylko o to że kobiety wykorzystują mężczyzn którym się podobają wyłudzając usługi w zamian za mgliste sugerowanie rosnącej szansy na przyjaźń/związek i nie zwracając w zamian przysług "bo im się należy"

Oczywiście twoje wyrachowanie pozwala ci udawać słodką, naiwną idiotkę która porównuje to do przysług wymienianych WZAJEMNIE przez koleżanki
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa

Tak sie konczy jak sie nie ma w zyciu tatusia, z mentalnoscia dzieiseciolatka. W związku z tak powaznymi brakami w wiedzy informuje cie, ze nie ma seksu bez zobowiązań


Te może nie wchodzmy w temat kto nie ma tatusia bo zaraz możemy sprawdzić kto ma większe braki w wiedzy z tego powodu XD
  • Odpowiedz