Wpis z mikrobloga

#depresja #antynatalizm #dzieci

(...) w skali innych planet - nie wspominając o gwiazdach i galaktykach - ludzie nie znaczą nic, są jedynie cienką warstewką życia na bezdusznych, zapomnianych skalno - metalicznych bryłach.


#carlsagan Błękitna kropka.

Czemu się urodziłem? Czemu musze cierpieć? Dlaczego nie odczuwam szczęścia? Dlaczego codziennie cierpie? Dlaczego do niczego nie posiadam motywacji? Dlaczego chce przespać całe życie? Dlaczego w Polsce kilkanaście osób dziennie popełnia #samobojstwo ?

Ja wam powiem dlaczego, bo świat jest zły, życie jest g..beznadziejne, a wy k...matołki jesteście winni tym wszystkim samobójstwom. Jesteście demonami sprowadzającymi do tego piekła więcej "świadomości", żebyście to wy mogli być przez chwilę szczęśliwi. Ostatnio ktoś ładnie pisał o syndromie sztokholmskim. Przychodzi kolejne pokolenie przyzwyczja się do cierpienia, a te rzadkie szczęśliwe chwile, kojące cierpienie odbierają jako powód do istnienia i będą zapierać się nogami i rękami, aby bronić świat, swojego oprawce. Czy wy nie macie oczu? Przecietny człowiek wiekszość życia poświęca na rzeczy, które go nie interesują, które jakby się dało to by ich nie wykonywał. Praca, dom, zjesc cos, pogrzebac w kompie czy telewizorze i do spania. I tak dzien w dzien, az do smierci, a po drodze czeka nas masa nieprzyjemnyvh rzeczy. Może, za tydzień dowiesz się, że masz raka, że ktoś ci bliski popełnił samobójstwo. Z każdym rokiem organizm coraz mniej wydajny, coraz więcej chorób, coraz więcej cierpienia. A później śmierć i zapomnienie na zawsze. Super to życie.

Zdjęcie z wczorajszego wpisu, który usunęła modesracja, za nazwanie natalistów w odpowiedni sposób. Wczoraj wbiła #pregabalina z alko. W taki sposób człowiek może odczuwać szczęście choć na chwile. #narkotykizawszespoko

A jeszcze jedna kwestia. Żal mi osób spod tagu #depresja , które mysla, ze jak znajda dziewczyne to bedzue lepiej. Pewnie tez dzieci byście zrobili. Czy do was nie dociera, że nakrecacie tylko tę spirale cierpienia? Jak masz prawdziwą depresjë to powinieneś to dostrzec, roxumieć że zepsuć się może wszystko z dnia na dzień.

Powodzenia wszystkim w tym łezez padole.

Btw straszna cenzura jest na wykopie.
MiAmasLinukson - #depresja #antynatalizm #dzieci
 (...) w skali innych planet - nie w...

źródło: IMG_20231027_184532226

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@meltdown: hmm obecnie fedora, ale chyba wole dystrybucje oparte o archa, samego archa tez mialem w sumie to byl ok. Fedora ma za duzo dziwnych problemów. Za debianem i debiano podobne dystrybucje też nie przepadam.

A tak w ogóle to też linuxa używasz czy winda?
  • Odpowiedz
@baton967: jak robilem to zdjecie to bylem po ponad 2000 mg i piwko. W sumie to do teraz mnie jakoś dziwnie trzyma. Mam ucisk w glowie i jest lepiej niz zazwyczaj. Plan był nie ćpać, a jak już to nieprzekraczać 600 mg, ale wyszło jak zawsze. Myśli magiczne trzeva odganiac.

To dawkowanie to od lekarza?
  • Odpowiedz
@Mi_Amas_Linukson: ja przez wiele lat używałem Xubuntu, obecnie mam na jednym kompie Minta Cinnamon, a na drugim Minta XFCE. Zdarzało mi się próbować innych dystrybucji (PCLinuxOS, Fedora) w czasach studenckich, obecnie już traktuję czysto utylitarnie - ma chodzić i już. Generalnie uważam się za laika
  • Odpowiedz
@meltdown: XFCE szanuje, moje drugie ulubione środowisko po gnomie. Niestety maja problem z przejściem na waylanda. Powoli, ale do przodu. Co do cinamona, to nie mogę na niego patrzeć, a co dopiero używać.

Generalnie uważam się za laika


Ja też nie jestem serwerowym kucem xd. Wszystkiego wiem po trochu, wiec tez powiedzmy laik.

obecnie już traktuję czysto utylitarnie - ma chodzić i już.


Chciałbym tak, ale nie potrafie. Pedze za nowinkami,
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: nawet jeżeli ktoś miał całe życie lekkie i przyjemne, to nie zmienia to faktu, że jest wiele osób, które tak nie mają, a więc decydując się na dziecko nie mamy żadnej gwarancji, że nie bèdzzie to osoba nieszczęśliwa może przyszły samobójca. Robiąc to dziecko podejmujemy ryzyko jeżeli nie będzie sobie radziło w życiu, to nasza wina, bo graliśmy w rosyjską ruletkę. A wystarczyło odmówić zabawy tj. nie płodzić dziecka.
  • Odpowiedz
Nie twierdze, że każdy ma #!$%@?, ale twierdze, że świat to brutalne miejsce, które potrafi zniszczyć człowieka z dnia na dzień. Ludzie próbóją codziennie wylogować się z tej symulacji. Więc niech i nawet jest ta szcześliwa osoba, ale to nic nie zmienia.
  • Odpowiedz