Wpis z mikrobloga

Tęczowe piątki w szkołach. Lewica nie byłaby sobą, gdyby nie #!$%@?ła się ze swoimi fantazjami seksualnymi w życie młodych ludzi.
  • 33
  • Odpowiedz
@kiera1 jestem zdecydowanym przeciwnikiem lewicy ale nie sądze żeby to miało jakiś związek z seksem. Ogólnie to nawet fajna inicjatywa. Homo byli, są i będą więc skończmy ze straszeniem ludzi tylko dlatego że są gejami. Najbardziej mnie #!$%@? jak próbują meblować życie większości będąc mniejszością i to jak tworzą jakieś pseudonauki.
  • Odpowiedz
promowanie odchylu jest dziwne. Tym bardziej ze jak dzis jest zgoda na promowanie homo, to jutro przyjda ze zmiana plci, niebinarnoscia itd


@Bintang: A na końcu skuje ciebie homokomando i zapyta - anal czy odsiadka?

#pdk
  • Odpowiedz
@kiera1: uczenie dzieci akceptacji innych orientacji i że nie ma niczego złego w tym że niektórzy chłopcy lubią chłopców, a dziewczyny dziewczyny - jezus maria jak tak można, lepiej by na religię poszli
  • Odpowiedz
  • 1
@Schwarzenberger Nie widzisz w tym nic #!$%@?? Wzbudzanie poczucia winy i przymuszanie do akceptacji jakiejś grupy społecznej nie jest normalne.

To może pójdźmy o krok dalej, i urządzajmy dni gospodyń wiejskich, doróbmy do tego ideologię i uczmy tolerancji.
  • Odpowiedz
Wzbudzanie poczucia winy


@kiera1: skąd to wziąłeś? xD uczą że nie ma niczego złego w tym że ktoś jest inny i że nie należy z tego powodu kogoś szykanować, co w tym złego? a ktoś szkaluje gospodynie wiejskie za to, że są gospodyniami? jak tak to możemy robić takie dni
  • Odpowiedz
Tym bardziej ze jak dzis jest zgoda na promowanie homo


@Bintang: Promowanie homo? To podczas tęczowych piątków mówią, że seks homoseksualny jest lepszy od heteroseksualnego? Dają zniżki do klubów gejowskich? Gdzie? Z chęcią się dowiem o takiej promocji homoseksualizmu i poczytam jak to ci źli tęczowopiątkowcy promują homo
  • Odpowiedz
@kiera1: typowa polska szkola:
- promowanie homo, transów i innych
- dzień arabski
- dzień zrozumienia podpaski

Tymczasem od lat ten jeden cichy uczeń:
- ej a ty dlaczego jesteś taki cichy?
- hehehe odezwij się #!$%@?
- nie obchodzi mnie kto zaczął podajcie sobie ręce

Cyrk na kółkach
  • Odpowiedz
@kiera1

@Schwarzenberger A występuje powszechne prześladowanie gejów? Nie, a tu nagle przychodzi ktoś, stawia dzieciaki w niezręcznej sytuacji i prewencyjnie uczy tolerancji.



Nie wiem ile masz lat, ale jeszcze w latach 90 w szkołach, jeśli istniał tylko cień szansy, że ktoś jest gejem, to był gnębiony i bity. Nie wiem czy kojarzysz kampanie "Niech nas zobaczą", to chyba pierwszy duży krok jeśli chodzi o otwieranie oczu, że homoseksualizm istnieje. Wcześniej był totalny
  • Odpowiedz