Wpis z mikrobloga

@acidd: nie przeszkadza Ci że sowiecki dyktator wychwala lewicę?

Przed wyborami zwolennicy lewicy twierdzili że to pisowcy są wschodnia agentura.


@vitovia: Bardziej mi przeszkadza to że PiS robił z Polski wschodnią dyktaturę niż to, że jakiś kartofel sobie coś #!$%@? raz na jakiś czas.
@Kryspin013: W jaki sposób PiS zrobił ze wschodniek części naszego kraju dyktature? Możesz mi to wyjaśnić? Bo zaczynacie robić fikołki jak kuce


@Czloneknarodu: skizo, cokolwiek bym tobie nie napisał i tak tu się zesrasz, że wszyscy inni źli tylko pis dobry. Już o tym dyskutowaliśmy nie raz xD
@Kryspin013: Uspokój się człowieku, nie jestem żadnym skizo, już o tym dyskutowaliśmy nie raz. Rozumiem kolejny raz brak konkretów i dowodów tylko pieprzenie ogólnikami


@Czloneknarodu: Masnego ci podeślę bo nie chce mi się rozpisywać. A i tak wiem, że się zesrasz i będziesz udawał, że PiS np nie przejął prokuratury na własność i nie umażał masowo spraw pisowców oraz nie karał prokuratorów, którzy byli nieposłuszni wobec zero XD
Kryspin013 - >@Kryspin013: Uspokój się człowieku, nie jestem żadnym skizo, już o tym ...
@Kryspin013: Filmik z żółtymi napisami, podziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) preferuje artykuł poparty badaniami, a nie pieprzenie farmazonów typa, który nie ma dowodów na postawione przez siebie zarzuty, bo kim jest masny? Politolog? Filozof? Prawnik? Że ma wiedze i kompetencje do wypowiadania sie na temat prokuratury w kraju? Weź sie nie ośmieszaj człowieku, tylko podeślij normalny, rzetelny artykuł poparty dowodami, czekam
@Kryspin013: Filmik z żółtymi napisami, podziękuje


@Czloneknarodu: miałem rację, zawsze sobie znajdziesz wymówkę. Dlatego uznałem, że nie warto tracić czasu pajacu xD

Cokolwiek bym ci nie podesłał, a to ci się autor nie będzie podobał, a to domena, a to #!$%@? layout strony.

czekam


@Czloneknarodu: czekać to sobie możesz na starą aż ci obiad odgrzeje skizo xD
@Kryspin013: Wyraziłem sie jasno, że oczekuje z Twojej strony podania rzetelnego artykułu popartego dowodami. Nie przyjmuje artykułów w formie wideo z żółtymi napisami, jak i stron z kapitałem niemieckim, TVNu też nie przyjmuje. Może być artykul z Korei Płd, Japonii, Włoch, Ukrainy, UK czy USA. Francuzom nie ufam, bo spiskują z Niemcami (σ ͜ʖσ) wybacz, rosyjskich artykulów też nie zaakceptuje