Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek ok, modelki też się prostytuują na reklamach bielizny według ciebie. Modelki na pokazach samochodów też się prostytuują. Trochę dziwna logika. Dodatkowo według prawa onlyfans nie jest prostytucją, bo podatki dochodowe trzeba płacić.
@Abismo: xDDD
A ślimak stanie sie ryba jeśli prawo go tak określi, czy jednak nie? Prawo nie zawsze nadąża za zjawiskami spolecznymi i to, ze coś jest legalne nie znaczy, że jest moralne. Poza tym, dlaczego roscisz sobie prawo do sadzenia, ze wiesz co ja myślę? W sumie to typowe.
@TantnisKrzyzowiaczek bo tak napisałaś: Czerpanie korzyści finansowych z seksualności to prostytucja. Chciałabym poznać granicę: co jest, a co nie jest prostytucją według Ciebie. Seksownie tańcząca aktorka w filmie to prostytucja? Bourlesqka to prostytucja? Striptizer (klienci nie mogą dotykać) to prostytucja?
@Abismo: skoro chcesz poznać moje opinię/zdanie, to nie dopowiadaj sobie, tylko zapytaj. W przypadkach, które wymieniłaś granice cz często nie są ostre i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Co gorsza, granice nieustannie się przesuwają w kierunku coraz większego normalizowania społecznego. I uważam, że jest to duży problem dla dzieci i młodzieży, którzy dopiero ksztalują swoją moralność, osobowość i światopogląd. W takich sytuacjach ja polecam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ktoś chciałby,