Wpis z mikrobloga

@Orowerbogatszy Można lubić lub nie Stanowskiego ale świetnie podsumował wysokieobcasy.

W skrócie wymyślone historię pt. Jestem dziwka i mi z tym dobrze.


Przecież fajnopolacy właśnie dokładnie dlatego nienawidzą stanowskiego. Bo świetnie obśmiał wiele takich lewicowych zer intelektualnych. Feministek, feministów, czy antypolskich gadzinówek pokroju wysokich obcasów, wyborczej i innego Onetu.
Tylko i wyłącznie dlatego próbują mu teraz przykleić łatkę pisowca, bo obraził zbyt wiele podmiotów, które mają związek ze środowiskiem naszej wspaniałej totalitarnej
@moj_wykopowy_login no dokładnie, wykopki same napędzają ruch polka.pl, wysokimobcasom i innym bajkopisarskim portalom xD

@MxS89 za to na wykopie facet jak zdradza, to znaczy, że żona mu za mało dawała albo zrobiła się nieatrakcyjna z wiekiem i jest to zrozumiałe. Pamiętam wpis o tym, że dzieci odkryły, że ich stary lata na #!$%@?, to wykopki bardzo ładnie to tłumaczyły, np. że pewnie matce to wcale nie przeszkadza i niech dadzą ojcu spokój
Przecież w emailach Dworczyka było napisane że mają swojego człowieka w Kanale Sportowym


@Orowerbogatszy: jeszcze zależy kiedy taki mail był napisany, bo jeśli już wtedy w KS był Mazurek, to na pewno chodziło o niego.
@alkoholik000: ja mam propozycję. Jak kobietom tak źle z nami mężczyznami to chodźcie spakujemy się i odlecimy z tej planety.
Ciekawe co byśmy zastali jakbyśmy wrócili po 3 latach xd