Wpis z mikrobloga

@alkoholik000: To na uj być w związku skoro kręci ją parówka od bezdomnego. Kobieta jak zdradza = niezależna, facet jak zdradza = okrutnik, którego trzeba pozbawić majątku na który przeważnie on harował. Coś tu poszło nie tak
  • Odpowiedz
@Orowerbogatszy Można lubić lub nie Stanowskiego ale świetnie podsumował wysokieobcasy.

W skrócie wymyślone historię pt. Jestem dziwka i mi z tym dobrze.


Przecież fajnopolacy właśnie dokładnie dlatego nienawidzą stanowskiego. Bo świetnie obśmiał wiele takich lewicowych zer intelektualnych. Feministek, feministów, czy antypolskich gadzinówek pokroju wysokich obcasów, wyborczej i innego Onetu.
Tylko i wyłącznie dlatego próbują mu teraz przykleić łatkę pisowca, bo obraził zbyt wiele podmiotów, które mają związek ze środowiskiem naszej wspaniałej
  • Odpowiedz
@Glacial Przecież w emailach Dworczyka było napisane że mają swojego człowieka w Kanale Sportowym, który miał tuszować pewne rzeczy. Przypadkiem akademia Stanowskiego dostała dofinansowanie od PKO, banku skarbu państwa.
Jest Pisowcem i są na to dowody.
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login no dokładnie, wykopki same napędzają ruch polka.pl, wysokimobcasom i innym bajkopisarskim portalom xD

@MxS89 za to na wykopie facet jak zdradza, to znaczy, że żona mu za mało dawała albo zrobiła się nieatrakcyjna z wiekiem i jest to zrozumiałe. Pamiętam wpis o tym, że dzieci odkryły, że ich stary lata na #!$%@?, to wykopki bardzo ładnie to tłumaczyły, np. że pewnie matce to wcale nie przeszkadza i niech dadzą
  • Odpowiedz
W skrócie wymyślone historię pt. Jestem dziwka i mi z tym dobrze.


@Orowerbogatszy: Dokładnie plus te historie wymyślają podstarzałe 40 letnie Grażyny co ani na szczęśliwe małżeństwo ani na "karuzelę" zadowalającą już liczyć nie mogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login chciałbym zebys miał racje. Ale ile osób tutaj komentujących czy pulsujących poszedł zobaczyć oryginał? Zobacz ze pod postem na fb wtedy co był screen robiony miał więcej komentarzy niż plusów tutaj xD
  • Odpowiedz
Przecież w emailach Dworczyka było napisane że mają swojego człowieka w Kanale Sportowym


@Orowerbogatszy: jeszcze zależy kiedy taki mail był napisany, bo jeśli już wtedy w KS był Mazurek, to na pewno chodziło o niego.
  • Odpowiedz
@alkoholik000: ja mam propozycję. Jak kobietom tak źle z nami mężczyznami to chodźcie spakujemy się i odlecimy z tej planety.
Ciekawe co byśmy zastali jakbyśmy wrócili po 3 latach xd
  • Odpowiedz