Wpis z mikrobloga

Wprowadziliśmy dziś 2 poprawki:

1. Jeżeli nie interesują Cie sugerowane Tobie znaleziska w "Ominęło Cię", możesz wyłączyć tą funkcjonalność w Ustawieniach konta

2. Wróciła możliwość edycji dodanego znaleziska
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy ktoś mi może powiedzieć do czego służą 'wpisy' w moim profilu?

myślałem, że to coś na kształt prywatnych wiadomości, ale okazuje się, że są publiczne, a do tego wszyscy mnie mają w dupie jak do nich piszę :|

w ogóle cała ta ramka z prawej to jakiś bajzel, nie wiadomo co do czego, klikam i nic nie widać
  • Odpowiedz
czy ktoś może zrobić jakiegoś tutoriala do obsługi grup, albo po prostu ją naprawić. problem pojawił się razem z nową wersją strony, ticker przycisku grupy w ogóle nie działa. a w praktyce wykopy ze strony głównej mogę oglądać tylko wtedy, gdy jestem wylogowany, lub gdy pousuwam wszystkie grupy. klikanie w celu odznaczenia niczego nie daje, bo po przeładowaniu się strony i tak zostaje on. liczę na odpowiedź i rozwiązanie, bo staje się
  • Odpowiedz
Dlaczego klikając w niektóre wykopy (np artykuły z gazety, interii, tvn24 i inne) nie wyświetla do góry ramki

tylko przekierowuje

bezpośrednio na stronę z artykułem?

Przez to otwierając wiele kart jednocześnie nie da się bez problemu wykopać tego po przeczytaniu, czy też przejrzeć komentarzy.
  • Odpowiedz
Proponuję w "Ominęło Cię" zamiast [X] do przeglądania dać [<] [>]. Jak po kilkunastu słabych rzeczach zobaczysz coś fajnego i nie zareagujesz i przeklikasz nie zobaczysz tamtego wykopu.
  • Odpowiedz