Wpis z mikrobloga

odpowiedz na text uzytkownika "wykop"

1.Nie interesują mnie.

2.Gówno mnie to obchodzi.

3.Wykop robi lache Moskwie,a jego matka zdejmuje majtki dla ruskich.
czy ktoś mi może powiedzieć do czego służą 'wpisy' w moim profilu?

myślałem, że to coś na kształt prywatnych wiadomości, ale okazuje się, że są publiczne, a do tego wszyscy mnie mają w dupie jak do nich piszę :|

w ogóle cała ta ramka z prawej to jakiś bajzel, nie wiadomo co do czego, klikam i nic nie widać
czy ktoś może zrobić jakiegoś tutoriala do obsługi grup, albo po prostu ją naprawić. problem pojawił się razem z nową wersją strony, ticker przycisku grupy w ogóle nie działa. a w praktyce wykopy ze strony głównej mogę oglądać tylko wtedy, gdy jestem wylogowany, lub gdy pousuwam wszystkie grupy. klikanie w celu odznaczenia niczego nie daje, bo po przeładowaniu się strony i tak zostaje on. liczę na odpowiedź i rozwiązanie, bo staje się
Dlaczego klikając w niektóre wykopy (np artykuły z gazety, interii, tvn24 i inne) nie wyświetla do góry ramki

tylko przekierowuje

bezpośrednio na stronę z artykułem?

Przez to otwierając wiele kart jednocześnie nie da się bez problemu wykopać tego po przeczytaniu, czy też przejrzeć komentarzy.
Proponuję w "Ominęło Cię" zamiast [X] do przeglądania dać [<] [>]. Jak po kilkunastu słabych rzeczach zobaczysz coś fajnego i nie zareagujesz i przeklikasz nie zobaczysz tamtego wykopu.