Wpis z mikrobloga

OK. jeżeli nie ma opcji powiększania czcionki, to naprawcie wygląd przycisków po powiększeniu strony ctrl +. pod chrome i ff przyciski się rozjeżdżają i nie wyglądają zbyt estetycznie.
gdy chce wyłączyć ominęło cię wyskakuje błąd "

Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem i przydarzył nam się błąd. Spróbuj wrócić na stronę główną.

"
a ja mam pytanie dlaczego skoro dodawanie komentarzy jest w ajaxie to czemu usuwanie już nie, przecież to 3-4 linijki kodu ładny fadeOut a efekt dużo lepszy niż kolejne odświeżanie strony..
Nadal w "Ominelo Cie" jedyne co widze to Kaczynski. Caly czas Kaczynski. Jeden i drugi. Czy moge zamienic domyslnego Kaczynskiego na kogkolwiek innego? Czuje sie juz naprawde totalnie pominiety przez pana Kaczynskiego.
Nie wiem czy te komentarze czyta ktoś z administracji (chociaż szczerzę na to liczę, żeby sugestie nie poszły w zapomnienie), jednak zaryzykuje napisanie. Funkcja "Ominęło Cię" według mnie jest spoko tylko wydaje mi się, że czasami sugeruje znaleziska, które już przeglądałem będąc zalogowanym. Być może się mylę, ale warto to sprawdzić.