Wpis z mikrobloga

@Al-3_x: facet który twierdził że ludzkość upadła gdy Sokrates sformułował paradygmat racjonalizmu i nawołwał abyśmy odrzucili cywilizacje, ubrania i zaczeli tańczyć do słońca i księżyca nie do końca jest dla mnie autorytetem w kontekście tego czym jest kapitalizm. Albo czym jest cokolwiek.

Kuce są sektą ale nie zrównuj każdego kto ceni sobie poszanowanie własności prywatnej z kucem.
  • 0
@thorgoth: Nie wiem kto jest twoim autorytetem w czymkolwiek, ale sama nazwa tagu nawiązywała do najsłynniejszego dzieła tego pana. Był on jego głównym patronem obok takich postaci jak Nietzsche, Ernst Jünger, Ted Kaczynski czy René Guénon i... dodałbym jeszcze Dugin ale on się aż tak dobrze nie przyjął. Wspomniałbym jeszcze o jednej postaci, ale tego nie zrobię dla uniknięcia kontrowersji :3
@thorgoth:

facet który twierdził że ludzkość upadła gdy Sokrates sformułował paradygmat racjonalizmu


Sokrates nie był przyczyną upadku, tylko jego symptomem, Kali Yuga zaczęła się po rewolucji neolitycznej.

@Al-3_x:

Wspomniałbym jeszcze o jednej postaci, ale tego nie zrobię dla uniknięcia kontrowersji


Myślałem o dwóch postaciach, których nazwiska zaczynają się na H.