Wpis z mikrobloga

Kto jest większym szkoleniem w zakresie wolności i rzucania fałszywych oskarżeń wobec tych, których nie lubią.

Der Onet czy Watch Dog Polska?

Moim zdaniem Der Onet, bo oni skupiają się na szkalowaniu całego narodu Polskiego. A apogeum to było jak próbowali wmówić, że Polacy są gorsi niż Niemcy za czasów Hitlera. A zrobili to pomimo że badanie na jakie się powoływali mowiło coś wręcz przeciwnego. Obrzydlistwo.

Das Watch Dog Polska to szkalują jednak tylko wybrane grupy społeczne, przeważnie te które nie łykają bezwzględnie tęczowej propagandy. No i oczywiście niszczą zaradnego człowieka w zakresie osiągnięcia sukcesu w sporcie, a konkretnie to sędziowaniu najwazniejszych meczów piłkarskich.

Tak czy owak jedna i druga organizacja działa na szkodę wolności przeciętnego Polaka.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
  • 21
Der Onet czy Watch Dog Polska?


@onucoutkajpysk: o ile Onetowcy nie są zwartą grupą i zdarzają się ciekawe artykuły czy felietony, o tyle watch dog to jest absolutny ideologiczny ekstremizm nakierowany ukierunkowany na zwalczanie prawicy pod jakąkolwiek postacią, czego najlepszym dowodem było włączenie się w nagonkę na sędziego Marciniaka aby odebrać mu sędziowanie finału LM
I będzie boleć jeszcze wiele lat, Dariuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pogromca_krasnali: wasze rodziny zaboli fitfor55 i inne, podobne kretynizmy EU. Mnie na podwyżki stać, śmiem twierdzić, że twoich bliskich nie. I dobrze, mam nadzieję, że pozd... z głodu.
nie będzi emożna lać bezłowiowej


@Returned: jak chcesz to sobie do pracy 120 km dymaj chociażby i rowerem, ale ja wolę samochód. I nie, nie jeżdżę 20-letnim autem, ale innych nie stać na nowsze przez co ucierpią. Żeby to zrozumieć to trzeba mieć jednak więcej oleum w głowie niż kuweta kota prezesa.

Oj, raczej jest odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Założę się o każde pieniądze, że nie
@onucoutkajpysk: Dodając Der przed Onet sugerujesz, że to niemiecki portal? Otóż Ringier Axel Springer to firma szwajcarska z kapitałem niemieckim, amerykańskim i kanadyjskim. Co oznaczałoby, że te cztery kraje zawarły tajne porozumienie w celu szkalowania Polski. Tak tajne i kluczowe, że nic się nie zmieniło w tym nurcie pomimo wielokrotnych zmian władzy, choćby w USA - z jednej opcji na drugą i z powrotem.

Sugerujesz również, że te wszystkie rządy za