Wpis z mikrobloga

Byłem w sklepie agd, patrzyłem na telefony. Te tanie raczej wszystkie podobne, wraz z ceną zwiększa się jednak jakość. S23 ultra widziałem i to robi mega filmy, zbliżenia, można przełączać kamerę w trakcie filmu.
Nawet rozmawiałem ze sprzedawcą, nie bałem się mówić, ale gadał raczej proste rzeczy. Aż dziwne że taki drogi telefon mi pokazał, ja jak bezdomny wyglądam.

Tera się zastanawiam co zrobić, czy kupić pixela 7a? Rodzice nawet mnie zachęcają żebym coś porządnego kupił. Oglądają moje filmy i im się podobają.

Żebrać o S23 Ultra? xD. Tym telefon można nagrywać ulice i już super film jest.

Zejść na ziemię i kupić coś taniego. Pasuje do filmów o biegunkach. (,)

Czemu nie kupię kamery.
- S23U i tak robi super filmy 4k
-na kamerach się nie znam
-trudno coś ukradkiem nagrać kamerą
-do psychiatryka raczej kamery i telefonu nie wezme
-telefon mogę zawsze wyjąć spontanicznie i coś nakręcić, kamera pewnie troche waży itp

#przegryw #pytaniedoeksperta #qewnakwadracie #smartfon #technologia

Jaki telefon kupić

  • ~Pixel 7a 22.0% (293)
  • Coś taniego do tysiąca 20.0% (266)
  • Żebrać o Galaxy S23 Ultra 35.0% (466)
  • QewOski rodzice mu dają kasę na telefon 22.9% (305)

Oddanych głosów: 1330

  • 83
  • 1
@szczszz: Byłem na szkoleniu w korpo z IT przed maturą i ledwo jedeń dzień wytrzymałem. Aktualnie szukam czegoś blisko żeby zobaczyć ile jestem w stanie wytrzymać. Telefon głownie chcę pod youtuba nie od tak
@0caffe ja bym się trochę wszczynał z tymi obiecanymi aktualizacjami od googla, oni są znani z wycofywania się z obietnic np. Miałeś subskrybcie gdzie po roku mogłeś wziasc sobie nowego pixela a jakoś w 10 miesiącu tej usługi wycofali ją. XD
@qew12:

Nawet rozmawiałem ze sprzedawcą, nie bałem się mówić, ale gadał raczej proste rzeczy.

Przecież Ci sprzedawcy to za minimalną tam pracują i o tym sprzęcie pojęcia większego nie mają zazwyczaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Aż dziwne że taki drogi telefon mi pokazał, ja jak bezdomny wyglądam.

A czemu by miał nie pokazać? Ukradniesz to go zaraz zablokują, i nic na tym nie zyskasz. Z resztą z