Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka ale gul skoczył kamerdynerom na widok papaja salad. Miny mieli nie tęgie XD Marcin jeszcze jakoś próbował wybrnąć z sytuacji w której to "taka pora roku i narazie trzeba dokładać do biznesu XD" pięknym uśmiechem pod Grażynki. Ale było dokładnie to co wszyscy pisali. Lokalizacja bardzo dobra, tylko ich produkty były #!$%@? i drogie. A tyle porad im dawali razem z wyliczeniami jak tam zrobić dobrze prosperujacy punkt, który by bardzo dobrze zarabiał, wystarczyło tylko włożyć w to pracę i zaangażowanie... A Marcinowi nawet się nie chciało głupich kanapek robić i herbaty XD więc wciskali dzieciakom stary syf. Ja prdl. Polecam napić się kilkudniowej herbatki i przegryźć to zimnym chlebem z przed przedwczoraj XD Ogólnie beka z tego, a ja się chwilowo żegnam z tagiem, nie chce mi się oglądać tych gniotow już na których nawet jak pominiesz z 50 filmów to i tak dalej się dzieje to samo. Poczekam na jakieś otwarcie pubu, nowa miłość Marcina czy coś ciekawego/ nowego. Trzymajcie się tam w tej Kambodży XD
k.....c - #raportzpanstwasrodka ale gul skoczył kamerdynerom na widok papaja salad. M...

źródło: a76d9b7adf948609c922cd52e9d5c785

Pobierz
  • 8
ale gul skoczył kamerdynerom na widok papaja salad


@kxniec: tylko co tacy wioskowi myśliciele tam zrobią ? Języka nie znają, Khmer coś zapyta to "ja ni panimaju", nie potrafią nic załatwić w urzędzie ("A U NAS W EUROPIE" - sorry, już nie u was, siedźcie sobie w wolnościowym raju i nie wycierajcie teraz mordy Europą jak wam wygodnie), nie potrafią nic załatwić na mieście, każdy ich goli jak chce, przepłacają za
@kxniec: kiedyś #mocnyvlog to było jeszcze większe złoto od raportu ale już autor nas tak zanudził że tag niemal umarł.
#kikiswiat jeszcze ma predyspozycje.
#odyn za dużo prymitywnych wątków o seksie gejowskim, a mają jedno większych uniwersum (marnują potencjał).
Patostreamów nie polecam. Nic kreatywnego.

Jako dodatek wrzucam jeden z lepszych przeróbek od mocnegovloga. Z 2x ten filmik zarobił u mnie z kilkaset plusów. xD
dawid131 - @kxniec: kiedyś #mocnyvlog to było jeszcze większe złoto od raportu ale ju...