Wpis z mikrobloga

#google #internet #afera

Jak działają opinie google? Znajoma zamówiła meble u stolarza, stolarz wziął zadatek i postanowił nie robić nic więcej. Znajoma poszła na policję, do prokuratury. Najprawdopodobniej skończy się to sprawą w sądzie. Napisała też opinię na google. Niestety opinia się nie pojawiła, bo google uznało to za spam. Jaki jest sens istnienia opinii google jak one są tak beznadziejnie moderowane? Czyżby google pomagało przestępcom?

Stolarz jakby co to "Stolarka Meblowa Ariel Piotrowski, Marii Skłodowskiej-Curie, Toruń"
  • 7
@i-marszi: wydaje mi się że usuwają wszystkie oskarżenia, bo nie mogą zweryfikować ich prawdziwości i gdyby się okazało nieprawdziwe, firma mogłaby pozwać google i żądać odszkodowań. Wydaje mi się, że żeby nie było usunięte, musisz pisać subiektywne rzeczy którym nie da się zaprzeczyć, typu słaba jakość obsługi, bardzo słaby kontakt, nie podoba mi się współpraca itd.
@i-marszi okulista w moim rodzinnym mieście całkowicie zablokował możliwość oceny 1*. Czytając opinie wydawało się, że salon jest super bo nie ma żadnej negatywnej oceny. Ostatecznie udało mi się napisać opinie i dać 2* zamiast 1, salon mi odpisał że to i tak moja wina że oni mnie nie poinformowali że mam być na inną godzinę niż ta ustalona podczas rejestracji oraz później potwierdzona przez nich ( ͡º ͜ʖ͡
@i-marszi to samo ostatnio pytałem. Ponoć właściciel firmy sobie tam coś zastrzega. Na jedną firme spłynęła fala hejtu bo przestali płacić wynagrodzenia i dzisiaj te opinie poznikaly a są od rodziny same 5 gwiazdek xd

Jak sie zagłębiłem w temacie to google wychodzi z takiego założenia, że możesz dać tylko lajka tak jak na youtube.
Negatywne opinie zatrzymaj dla siebie i właśnie w tym kierunku wszystko zmierza.