Wpis z mikrobloga

Niby nie mam najgorzej, mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam pracę (#!$%@?ą ale mam), mam dziewczynę z którą może kiedyś zamieszkam, ale mimo to nie umiem być szczęśliwy, nic mnie nie cieszy, nawet sie nie umiem uśmiechnąć... Wszystko jest takie nijakie, takie bez wyrazu.. Nic mnie nie interesuje, nie mam pasji, mam słomiany zapał do wszystkiego. Brak znajomych, brak perspektyw, brak chęci do rozwoju pomimo wsparcia dziewczyny... Moglbym siedziec w pustym pokoju i patrzeć w ścianę i tak byłoby porownywalnie do tego co jest teraz. Jest dziwnie po prostu. Trzymajta się tam ludziska bo życie jest #!$%@? pozdrawiam serdecznie dobrych chłopaków #przegryw #depresja
drogba90 - Niby nie mam najgorzej, mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam pracę (#!$%@?...

źródło: temp_file2347408960776371659

Pobierz
  • 24
@drogba90 Ja też się czuje mentalnym emerytem. Takie to wszystko mialkie i bezcelowe, bez smaku i głębi....

Ty chociaż do kogo masz się odezwać, przytulić. No i podupczyc ( ͡º ͜ʖ͡º) A, no i masz wspomnienia z Oskarkowej mlodosci.

Tak więc tradycyjnie - wypad z tagu Oski ( ͡º ͜ʖ͡º)
@drogba90 i tak wszyscy umrzemy, a życie jest jedynie oczekiwaniem na śmierć.

No,ale jednak zanim umrzemy warto porobić coś przyjemnego. Coś, cokolwiek musi Ci sprawiać przyjemność?
@drogba90 też tak miałem. W dodatku moja już była ze mną zerwała skacząc po innym. To był jej sposób na zakończenie związku, żadnego przepraszam, nic. Po prostu „tak ruchalam się z nim i co mi zrobisz” xD Przez chwile było naprawdę słabo ale teraz mam tyle energii że czuję się jak Goku. Dosłownie idę na siłownię i drę mordę, a potem jeszcze mam siły biegać. Ja osobiście znalazłem tę moc w nienawiści