Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirasy, planuję rozjaśnić zęby. Naprawiam jakieś ubytki, mam umówioną higienizację.
Ostatnią wizytę mam na 26 listopada.
Chciałem wybielić metodą nakładkową i tu pytanie, udałoby mi się zamknąć ten proces razem z jakiś okresem regeneracji do świąt?
Bo będę musiał być w tym czasie na białej diecie, a w święta raczej ciężko byłoby mi się oprzeć pysznemu jedzeniu.

Ile trzeba czekać na nakładki? To jest kwestia dni, tygodnia?

Jeśli nie udałoby mi się do świąt to już po nowym roku zrobiłbym to.

Wołam @SkrytyZolw, bo ciebie kojarzę z mirko, że siedzisz w branży.

#dentysta #wybielaniezebow #stomatologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: czemu masz leczone zęby przed zrobieniem higienizacji? Przecież ilość kamienia (a zatem bakterii) na zębach, ma kluczowe znaczenie trwałości wypełnień. Miałeś chociaż osłonę koferdamu, który pozwoliłby zachować oczyszczony z próchnicy ubytek wolny od bakterii?

Na nakładki czeka się kilka dni, sam proces wybielania trwa 14-21 dni (odradzam żele opalescence i pola night). Wszystko zależy od tego kiedy skończysz leczenie zębów, jak do połowy listopada, to się spokojnie wyrobisz.,
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

czemu masz leczone zęby przed zrobieniem higienizacji?


@SkrytyZolw, dentystka, u której leczę zęby od lat nie widzi w tym problemu, zawsze używa koferdam. Ufam jej, jest bardzo dobra w tym co robi.
Rozmawiałem z nią chwilę o wybielaniu i powiedziała, że okejka, nie widzi przeciwskazań.

Więc wychodzi na to, że musiałbym po nowym roku rozpocząć.
OK, dzięki za odpowiedź.