Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Nie wiem czy z powrotem Łucji to żart czy nie, ale jeśli nie to moje przypuszczenia:
1) Łucja wchodzi i wybiera Wojtka (El Dupsi chyba mówiła, że JEGO para jest w tygodniu finałowym, a Alicja jest w tym tygodniu finałowym, ale ona sama tego złotego immunitetu nie wygrała)
2) Łucja dostaje immunitet i na Rajskim podchodzi do sRocha i przez to cała ta nienawiść na nią i w końcu by wyszła ,,prawda o Łucji''.
Swoją drogą to byłoby bardzo ciekawe gdyby sRoch+ Łucja razem do finału. Z jednej strony książę Paradajsu, któremu większość lizała dupę cały sezon, a z drugiej znienawidzona przez zdecydowaną większość ,,mącicielka i intrygantka''. Myślę, że całkiem realne byłyby ich szanse na Ścieżkę Lojalności, bo harem sRocha by nie zawiódł. Oboje rzucają kulą od razu po usłyszeniu start, a produkcja w slow motion musi zobaczyć, kto pierwszy rozbił kulę xD
I w sumie gdyby taki był finał tego sezonu, to nawet zgodziłbym się z Klaudią, że to jedna z lepszych edycji. Piękne ukrzyżowanie Rocha Krzyżańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3