Wpis z mikrobloga

@programista30k: @Kawhi34 Wyłączmy na chwile pie##olenie (dajcie mute) i spójrzmy ile tapety zużywa w tym czasie xD

Już nie wspomnę o zakolach. Ogólnie kobietom łatwiej kryć "niedoskonałości", a dla faceta it's over. Oczywiście, że może zrobić operacje i inne, ale to bardziej kosztowne niż u kobiety. Huop stanie do góry ujem i bedzie lekki rezultat ( taki przeciętny huop, nie jakiś alwaro po 100 operacjach).
@programista30k: serio typiara musiała wyjechać się boltzować z gorącymi hiszpanami żeby dowiedzieć się na własnej skórze, że to są ruchajła patrzący na kobiety przedmiotowo i bez jakiś poważnych planów na przyszłość? Ile to filmów było, że gorący alvaro z łatwością wyrywa różowe na jakieś tandetne teksty, że mają piękne oczy i są takie śliczne. CZy jakieś teksty, że chce mieć z Tobą dzieci i rodzinę założyć bo jesteś kobietą mojego życia
@programista30k: ale mnie bawią takie niby zabiegane karynki. Nie może poświęcić tej półtorej minuty i normalnie usiąść, odpowiedzieć na pytanie, tylko oczywiście na pierwszym planie malowanie mordy. Tak samo jak te wielkie "business woman" nagrywające podczas jazdy samochodem, bo wiecie - heloł, jestem taka zapracowana. Nie mam 2 minut, żeby nagrać tik toczka, za to opowiem wam podczas jazdy przy okazji jąkając się połowę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡